Karadeniz Pet

Vitamin alıcam Kafam Karıştı

ByNoName

Meraklı Üye
Bİssürü vitamin var avivit- aminosol avisol kafam karıştı hangisindne alıyım siz ne kullanıyorsunuz teşşekkürler

Hepsi hemen hemen aynıdır zaten,büyük bir fark olacağını sanmıyorum.

En iyisi Ozaman Petxhop çuya m.kuşu vitamini diyim hangisini veririse çok fark etmiyormuş

Duyduguma gore avisol vitamin cesidi ve etkisi bakimindan daha iyi avisol oneririm

Biyoteknik ürünlerini kullanmamaya çalışın. Su gibi ve pek faydaları yok maalesef. Mümkünse internet üzerinden daha kaliteli markalara yönelin. Burada gerekli bilgiler konuların içerisinde var. Aratıp markalara bakabilirsin.

Evet ustalar bu konu uzerinde bende kararsizim daha vitamin alamadim kullananlar ve faydasi gorenler cok net cevap yazabilirmi...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Quıko vıtacombex multıvıtamin tavsiye ederim son derece profesyonel ve hos kokulu kuşunuzun seveceği bir ürün internet üzerinden bakabilirsiniz..

Bende quiko vitacombex kullaniyorum öneririm.

MOBİL CİHAZIMDAN TAPATALK KULLANILARAK GÖNDERİLDİ

Quiko(Vitaminkalk, ADEC Vitaminleri, Vita Combex V, Avisanol) , GreenVet(Nuovo, Eubiotic), Nekton(Bio, MSA, E ve S), Versele-Laga(Omni-Vit, Ferti-Vit, Muta-Vit) Yeterli mi :) Daha önce kullandığım ve kullanmayı devam ettiğim ürünler.

Son düzenleme:
Benim gibi yapıp vitamin kullanmayabilirsin :)

Valla Petshop çu avisol bide avi vit (toz) varmış ben avisol kullanıyorum dedi bende avisol aldım değerli görüşlerniz için teşekkürler Quıko vıtacombex multıvıtamin bidakine artık :D 2 çiftim var hesaplarıma göre 20 hafta gider bidakine Quıko vıtacombex multıvıtamin tavsiye ettiğiniz için teşşekürler almaya çalışacam

Geri