Karadeniz Pet

Vitamin hakkında

• Konbuyu başlatan Alper BAKİ
  • Başlangıç tarihi
A

Alper BAKİ

Guest
arkadaşım getırdı hıc bir ilgim yok bununla ilgili nasıl nereye koymalıyım ne kadar koymalıyım acaba tüm bilgilerini istiyorum güzel mş değil mi fln

ben petshoplarda satilan bu tur ilaclari hic tutmuyorum.daha kaliteli vitaminler kullanabilirsiniz.

ilk önce son kullanma tarihine bak. kullanımı ise, sularına 4-5 damla damlat her gün değiştir.

sitelerde arastir avrupa vitaminler var.hic bulamazsan bir veteriner eczanesinden supervit forte alabilirsin.senin elindeki vitaminden cok cok daha iyidir.

onun içinde ölçeği var orta boy suluğa 2.5 cc koy ayrıca iyi bi vitamin neden böyle demiş arkadaşlar

Avisol iyi marka olmasa da işe yarıyor, bu vitamin multivitamin yani içinde kuş için gerekli vitaminleri bulunduruyor. Bu vitamini özelliği kuşu hastalıklara karşı direncini artırmaktır. Haftada 3 gün kullan sürekli kullanılmasını önermem. Mesela Haziran ayında her hafta 3 kez kullandın Temmuz ayında kullanma tekrar Ağustos ayında haftada 3 kez olmak üzere kullan.
Haftada üç kez derken pazartesi ,çarşamba,cuma bir gün aralıklarla. Kullanmadan önce son kullanma tarihine bak. İlacın kullanma talimatına bak orada sağlıklı kuşlar için şu kadar diyecekti sen o ölçüyü uygula.
Son kullanma tarihine dikkat et.

Avisol pet shoplardaki en iyi vitamindir.Ama ulaşabilirseniz supervit,aviviti daha çok öneririm.

Geri