Karadeniz Pet

vitamin karışımı

ahmetfatih

Meraklı Üye
arkadaşlar supravit (süpervit forte) ile evit-se forte toz vitaminlerini karıştırdımm fakat evitse ağırlıklı olarak kas ve kemik gelişimi içinmiş ben yumurtanın doluluk oranını arttırır diye biliyodumm. bu karışım bi sorun teşkil edermi ?? kuşlara 3 günde bir verecemm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:27 -->-> Daha önceki mesaj 17:52 --

cevabı verebilecek olan yokmuu arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:07 -->-> Daha önceki mesaj 18:27 --

@Levent ACAR yardım

İkişer üçer gün arayla ikisini ayrı ayrı versen daha sağlıklı olmaz mı?

abi döllenmede etkili oluyor mu ? benim çoğu çift 2 tane fire veriyor yumurtalarda boş çıkıyor. sendekiler tam sayı yapıyorlar mı doluluk oranında

ben cok memnunum evet döllenme oranı yukselıyor cıkımda da etkılı
kaç yumurtada 2 fire verıyır?
8de 6 genelde bendede

her iki vitamindede benzer olan vitaminler yüksek doz etkisi yapabilir bence ayrı ayrı farklı zamanlarda kullanın

Sorun olur ya da olmaz diyemem ama ben olsam dediğim gibi yapardım. Umarım sorun olmaz.

8 yumurtayı daha göremedik genelde 6 yapıyorlar 1-2 fire veriyor tedarik için link var mı ?

valla ben bizim dernekden alıyorum istersen alır kargo yaparım sana
bır kaç gundur [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] ile konuşuyoruz 4 yavrudan fazla baktırmak kuşları cok yoruyor o yüzden 4 iyidir dıyoruz biz :) senin yorumun ne bu konuda ?

umarım sorun olmaz 3 günde bir sularına çok az atayım bari belli bi zaman izleyip göreyim

valla ben bizim dernekden alıyorum istersen alır kargo yaparım sana
bır kaç gundur [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] ile konuşuyoruz 4 yavrudan fazla baktırmak kuşları cok yoruyor o yüzden 4 iyidir dıyoruz biz :) senin yorumun ne bu konuda ?

valla abi yorulması falan pek ilgilendirmiyor beni .ben isterim ki 8 tane çıkarsın 8 tanesinide büyütsün :) fiyatı nasıl pahalı bir şey değilse alayım abi deneyelim belki etkili olur dediğin gibi

valla abi yorulması falan pek ilgilendirmiyor beni .ben isterim ki 8 tane çıkarsın 8 tanesinide büyütsün :) fiyatı nasıl pahalı bir şey değilse alayım abi deneyelim belki etkili olur dediğin gibi

Benim muhabbetler bir tane yumurta yapsa, 1 tane civciv çıkarsa ve o bir taneyi büyütse yine razıyım. :D

umarım sorun olmaz 3 günde bir sularına çok az atayım bari belli bi zaman izleyip göreyim

masallah dersiniz sanırım :)
vYvbMm.jpg

Z2PZvk.jpg

zQ7389.jpg

25 tl di en son aldıgım da ama bılmıyorum zam geldımı yarın mezat var gıderım buyuk ihtimale bakarım fıyatına

tamam abi o fiyatlardaysa al 25-30 tl falan gönderirsin zahmet olmazssa .haberleşiriz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:14 -->-> Daha önceki mesaj 00:09 --

masallah dersiniz sanırım :)
vYvbMm.jpg

Z2PZvk.jpg

zQ7389.jpg

ALLAH verdikçe veriyor dedikleri bu oluyor galiba :) maşallah

Geri