Karadeniz Pet

vitamin kullanımı

Rassien

Onursal Üye
merhaba dostlar ben deep fix multisol multivitamin kullanıyorum bu bitince avisol ya da avivit alıcam neyse şuan elimdeki vitamini şu şekilde kullanıyorum cumartesi günleri suluğuna 10 damla damlatıyorum pazar günü çıkarıyorum çarşamba da elma sirkesi katıyorum suyuna 2 damla
bazı yerlerde haftanın iki günü vitamin verilmeli diye okudum eğer haftanın iki günü vermeliysem kaç damla koymalıyım ayrıca elma sirkesini de bir tatlı kaşığı bir çay kaşığı kadar koyanları duydum elma sirkesini de ne kadar kullanmalıyım teşekkürler:)

merhaba arkadaşım vitamini haftada 2 gün kullanabilirsin . hemen hemen çoğu vitaminin ölçegi aynıdır 3 5 damla. elma sirkesine gelince çok merak ediyorum aceba elma sirkesini içirenler içerideki kötü huylu paraziti kuş üzerinden atayım derken iyi faydalı olan parazitide öldürmüş oluyor. elma sirkesi kullanıyorsanız probi zyme muhakkak kullanmalısınız. yada elma sirkesini hiç kullanmamalısınız. çogu kişi kulaktan duyma bilgilerle yardımcı olmaya çalışıyor ama yanlış bilgi yanlış yyere sürükler.

merhaba arkadaşım vitamini haftada 2 gün kullanabilirsin . hemen hemen çoğu vitaminin ölçegi aynıdır 3 5 damla. elma sirkesine gelince çok merak ediyorum aceba elma sirkesini içirenler içerideki kötü huylu paraziti kuş üzerinden atayım derken iyi faydalı olan parazitide öldürmüş oluyor. elma sirkesi kullanıyorsanız probi zyme muhakkak kullanmalısınız. yada elma sirkesini hiç kullanmamalısınız. çogu kişi kulaktan duyma bilgilerle yardımcı olmaya çalışıyor ama yanlış bilgi yanlış yyere sürükler.

o zaman elma sirkesi vermiyim onun yerine hafta da ikikez vitaminm veriyim 5 damla olarak teşekürler

rica ederim. yani elma sirkesi işe yaramaz demiyorum ama yaradığından çok zararı var.

Haftada bir defa avi vit verin. Tuy donemindeyse 2 defa verin.

Geri