petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

vitamin kullanımı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Rassien tarafından 1 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    merhaba dostlar ben deep fix multisol multivitamin kullanıyorum bu bitince avisol ya da avivit alıcam neyse şuan elimdeki vitamini şu şekilde kullanıyorum cumartesi günleri suluğuna 10 damla damlatıyorum pazar günü çıkarıyorum çarşamba da elma sirkesi katıyorum suyuna 2 damla
    bazı yerlerde haftanın iki günü vitamin verilmeli diye okudum eğer haftanın iki günü vermeliysem kaç damla koymalıyım ayrıca elma sirkesini de bir tatlı kaşığı bir çay kaşığı kadar koyanları duydum elma sirkesini de ne kadar kullanmalıyım teşekkürler:)

2. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    merhaba arkadaşım vitamini haftada 2 gün kullanabilirsin . hemen hemen çoğu vitaminin ölçegi aynıdır 3 5 damla. elma sirkesine gelince çok merak ediyorum aceba elma sirkesini içirenler içerideki kötü huylu paraziti kuş üzerinden atayım derken iyi faydalı olan parazitide öldürmüş oluyor. elma sirkesi kullanıyorsanız probi zyme muhakkak kullanmalısınız. yada elma sirkesini hiç kullanmamalısınız. çogu kişi kulaktan duyma bilgilerle yardımcı olmaya çalışıyor ama yanlış bilgi yanlış yyere sürükler.

3. Rassien

Beğenileri:
    30
    o zaman elma sirkesi vermiyim onun yerine hafta da ikikez vitaminm veriyim 5 damla olarak teşekürler

4. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    rica ederim. yani elma sirkesi işe yaramaz demiyorum ama yaradığından çok zararı var.

5. Rassien

Beğenileri:
    30
    teşekürler uyarı için :)

6. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Haftada bir defa avi vit verin. Tuy donemindeyse 2 defa verin.

7. Rassien

Beğenileri:
    30
    tamam bu ilaç bitsin az kaldı avi vit kullanıcam teşekürler :)

Sayfayı Paylaş