petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Vitamin Kullanma süresi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bace tarafından 12 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. bace
    Gizli

bace Guest

Arkadaşlar suya vitamin vs koydum kaç gün vitamin vermeliyim birde vitaminli su ne kadar süre durmali

2. Burak Boyacı
    Gizli

15 günde 1 vermelisin en fazla 11 saat dursun sulukta sonra suyunu tazele.

3. bace
    Gizli

bace Guest

Tamamdir çok saol birde ben dün eş aldim kafeste yan yana duruyorlar opusmme vs yok alismaya mi calisiyorlar bir birlerine

4. Burak Boyacı
    Gizli

es konusunda benimde fazla bir bilgim yok ama zaman geçince alışıyorlar bende yeni eş aldım adam 1 gündede eş tutarlar 1 yıldada demişti keşke kendisi eş seçseydi kuşun

5. bace
    Gizli

bace Guest

Yok kendi seçti zaten hep onun yanina gitti flan evrede yan yamalar ayni anda yemek flan yiyorlar

6. Burak Boyacı
    Gizli

iyi o zaman alışırlar siz sabredin bakalım

7. bace
    Gizli

bace Guest

Tamamdir saolun .d kus kumunu ayri kaba koydum onuda yiyolar .d

8. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hocam vitaminli suyu 2 günde bir degiştirebilirsin kuş kumunu ayrı olarak koyman daha faydalı.

9. bace
    Gizli

bace Guest

Çok saol abi bir sorum olucak ben erkek ksusuna dişi aldim tek durmasin diye erkek boyle bir tutsak gibi ama anlasiyorlar dişi ile sizce nneden boyle durum düzelir mi

10. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Düzelir bir hafta falan alışsınlar bakalım.

Sayfayı Paylaş