petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Vitamin miktarı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gizem TÜRKCAN tarafından 28 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Kuşumun suyunu 2 günde bir değiştiriyorum suluğun yarısından daha az içme suyu koyuyorum her seferinde de iki damla Avisol vitamin damlatıyorum suya. Sizce bu yaptığım uygun mu? fazla veya az mı? Şu anda tüy dökümünde yeni tüyleri çıkıyor yetişkinlik tüyleri sanırım kafasındaki çizgiler geriledi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:36 -->-> Daha önceki mesaj 21:25 --

???
    ???....

#1 Gizem TÜRKCAN, 28 Ekim 2014
    Son düzenleme: 28 Ekim 2014
  2. Okan Tufan

Okan Tufan Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    suya 3 4 damla vitamın atın ve her akşam suyu değiştirin ki zehirlenme vb durumlarla karşılaşmayın.

3. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Suyu az koyduğum için vitamini az damlatıyorum. Her seferinde koymayı mıyız vitamini bi zararı olmaz di mi.?

4. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Haftada bir iyidir. Tüy döneminde iki. Üzerinde kullanma talimati var. Ona uyun. Avi vit daha iyi ve ekonomik bence.

5. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Yani her gün değiştirip bir iki damla damlatmak fazla mı olur? Avisol almış bulunduk.

6. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    vitaminni haftada 3 gün verin ve verdinin gün degiştirin suyuy

Sayfayı Paylaş