petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Vitamin nasıl kullanılır?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yasin Ozan Kaya tarafından 25 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Yasin Ozan Kaya
    Gizli

Arkadaşlar 1.5 aylık erkek muhabbet kuşum var bugun vitamin aldım.Nasıl kullanılacağını bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

2. Okan Tufan

Okan Tufan Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bir gün verip bir gün vermeyin toplamda 7 gün verin böyle sonra 1 hafta ara verin tekrar başlayın aynı şekilde

ST25i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. Yasin Ozan Kaya
    Gizli

Kardeş saol kaç damla damlatcam

4. sadullah dinç

sadullah dinç New Member

Beğenileri:
    0
    kardeş ben 2 3 damla haftada bir suluğuna katıyorum y ama benim kuşlar 11 aylık

5. Mertmume123
    Gizli

kardeş eğer kuşun hastaysa bir dolu suluğa 25-30 damla civarı,eğer hastalık yoksa takviye olarak kullanıyorsan 10-15 damla damlatılıyor diye biliyorum yani benim vitaminimin kutusunda öyle yazıyor ama seninini bilmem:confused:

6. Yasin Ozan Kaya
    Gizli

Benimkinde öyle bi bilgi yok ama neyse

7. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    vitaminler sürekli kullanılmak üzere iyi değildir. kuşunuz meyve sebze yemeye geçene kadar geçici bi süre kullanmalısınız

8. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bazı vitaminlerin etkisi çok büyük oluyor kimisi %100 ilaç iken örneğin kimisi %60 ilaç içerebiliyor.

Sayfayı Paylaş