Karadeniz Pet

Vitamin olarak ''Avisol'' aldım. Faydalı mıdır ? Kullanan var mı ?

Aaaaa

Paylaşımcı Üye
Bugün resmini attıgım yeni kuşa vitamin aldım suyuna ekledim Vitamin olarak ''Avisol'' aldım. Faydalı mıdır ? Kullanan var mı ?

vncxb.jpg

Bende bugün bundan aldım. Suyuna ekledim. Yorumlarınız nedir ?

zeus aynen kardeşim bendeki de aynısı fiyatıda 10 tl idi

Bende 10 tlye aldim. 1 aydir kullanan arkadasin yorumu uzerine de kullanmaya basladim. Aman son kullanim tarihine dikkat edin ben alirken tarihi gecmis urun verdiler o anki dikkatimle degistirttim.

kuşun resmi nerede*???

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:20 -->-> Daha önceki mesaj 19:19 --

avi-vit daha geniş kapsamlı bir vitamin değil mi?

kuşun resmi nerede*???

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:20 -->-> Daha önceki mesaj 19:19 --

avi-vit daha geniş kapsamlı bir vitamin değil mi?

Merhaba Mustafa Bey,

Daha epey yeniyim. Avi-vit i oneriyorsaniz onu kullanayim. Resim olayini da bana hitaben soylediyseniz. Tanisma bolumunde kendimi de kusumu da tanittim :)

Ben uzun zamandır kullanıyorum faydalıdır. 2 günde bir suyunu değiştirin.

bu ürünü almışınız kullanın güzeldir. bu bitince avivit alın :) kuşu gördüm

Kesinlikle dikkate alacagim. Tesekkurler Burak Bey.

Bu arada abdullah kardesim konu benimmis gibi devam ettim kusuruma bakma :)

estağfurullah kardeşim burda senin benim mi var Allah aşkına :D Kendi konunmuş gibi al tepe tepe kullan paşam :D

Toz vitaminler daha çok tercih edilmekte, sebebi ise vitamin oldugu için daha çabuk bozulup bakteri oluşabilme riski,toz vitaminleri ihtiyacınız kadar kullanır yenibir karışım olarak verebilirsiniz.

Sır degildir üretici arkadaşlar genelde süpervit,vitaform kullanır genelde bende bu vitaminleri tercih edenlerdenim.

Toz vitaminler daha çok tercih edilmekte, sebebi ise vitamin oldugu için daha çabuk bozulup bakteri oluşabilme riski,toz vitaminleri ihtiyacınız kadar kullanır yenibir karışım olarak verebilirsiniz.

Sır degildir üretici arkadaşlar genelde süpervit,vitaform kullanır genelde bende bu vitaminleri tercih edenlerdenim.

Toz vitaminler dediginiz bunun gibi mi acaba ?
vnq5q.jpg

Eklediginiz vitamini kullanmadım fakat bahsettigim vitaminlere google görselde arama ile bakabilirsiniz.

avisol belli bir süre bende kullandım. özellikle kuşlarım yavruyken hiç bir sıkıntı yaşamadan bugünlere geldi şükür. yalnız avisol ü pahalı almışsınız. fiyat küpüründe bile belirtir 8 tl olduğunu. bu faturalı fiyatıdır. şu anda en pahalı 6 tl ye gördüm ben petshop da. aldığım petshop da ödediğim fiyat ise 4 tl dir. 10 tl çok yüksek bir rakam

evet bende 5 e aldım 1 hafta önce yarı yarıya fiyatı. kutusu mu büyük acaba bunun ö

Eklediginiz vitamini kullanmadım fakat bahsettigim vitaminlere google görselde arama ile bakabilirsiniz.

Tamamdir. Tekrardan cok tesekkurler :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:17 -->-> Daha önceki mesaj 22:16 --

avisol belli bir süre bende kullandım. özellikle kuşlarım yavruyken hiç bir sıkıntı yaşamadan bugünlere geldi şükür. yalnız avisol ü pahalı almışsınız. fiyat küpüründe bile belirtir 8 tl olduğunu. bu faturalı fiyatıdır. şu anda en pahalı 6 tl ye gördüm ben petshop da. aldığım petshop da ödediğim fiyat ise 4 tl dir. 10 tl çok yüksek bir rakam

Ercan Bey bende simdi fise baktim. 8tl ye almisim. 20 cclik olani.

gösterdiğiniz vitaminin satışı yok ben bulamadım hiç bir yerde. ben dün sera marka ürünler sipariş ettim fiyatları 20 şer liraydı ama markaya ve kaliteye değer diye düşündüm. Çünkü paşa 1 aydır tüy değişiminde ve tüyleri çok kötü oldu bakalım birde bunları kullanayım nasıl olacak.

gösterdiğiniz vitaminin satışı yok ben bulamadım hiç bir yerde. ben dün sera marka ürünler sipariş ettim fiyatları 20 şer liraydı ama markaya ve kaliteye değer diye düşündüm. Çünkü paşa 1 aydır tüy değişiminde ve tüyleri çok kötü oldu bakalım birde bunları kullanayım nasıl olacak.

Sera markasini akvaryum olaylarimdan hatirliyorum. Gayet kaliteli yemleri vardi. Kus urunlerinde basarililar mi acaba ? Oyleyse seraya gecis yaparim elimdekiler bitince.

Geri