petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Vitamin, Oyuncak ve Kafes Aksesuarları

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BARLAS tarafından 13 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    Kuşumun kafesinde hiç oyuncak yok ne gibi oyuncaklar ya da aksesuarlar almalıyım? Yoksa oyuncak oyuncak mıdır? Kuşlar bir süre sonra aynı oyuncaktan sıkılır mı? Önereceğiniz vitamin var mıdır? Avisol, Vitasol gibi kozmetik ürünler dışında.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    2-3 oyuncak alıp tek tek as kafese, ayda bir değiştirebilirsin.
    Ben Aminosol kullanıyorum, çok memnunum. Vitamin yanında aminoasit te içeriyor.

3. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] kullanılışı nasıl haftada 1 ya da ayda bir mi? Her su değişiminde mi? Aminosol ü Hollanda da yetiştiricilik yapan arkadaşım da söylemişti.

4. Levent ACAR

Beğenileri:
    72
  5. serkan burcu

Beğenileri:
    0
    Kusura bakmayın muhabbete dalıyorum ama bu aminovit vitamin yerine kullanılabiliyor mu yoksa sadece hasta oldugundami?

6. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0

Kullanılıyor diye duymuştum direnç arttırmaya da yarıyordu

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

7. Levent ACAR

Beğenileri:
    72
    Kendisi vitamin zaten ilacın.. :)

8. serkan burcu

Beğenileri:
    0
    Tesekkr ederim petshoptan aldigim o adi sani belli olmayan vitamini kullanmıyorum artik 2 gunde bir aminovit veriyorum ama aklima takilmisti yanlismi yapiyorm diye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 05:28 -->-> Daha önceki mesaj 05:20 --

:Dben ilac olarak düşünmüştüm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 05:36 -->-> Daha önceki mesaj 05:28 --

Sizin bilginize güvendiğim icin özellikle soruyorum tirnaklarini kesermisin diye kuscuya sordum kendinden sogutursun dedi törpü verdi ama ise yaradigini düşünmüyorum

9. Levent ACAR

Beğenileri:
    72
    Ahşap tünek yeterlidir. O tırnakların törpülenmesini sağlar.
    Yok eğer kuşu salıyorsan, üzerinize geldiğinde tırnakları batıyorsa, ucundan 2mm. sadece sivri kısmı küt hale getirmek için kesmen yeterli olacaktır.

10. serkan burcu

Beğenileri:
    0
    Daha yeni zar zor alismaya basladi bana bende korkutmak istemedim uzerime gelmiyo kaciyo ama kafesin tülüne cok takiliyo biraz daha alissin bari o zaman keseyim

Sayfayı Paylaş