Karadeniz Pet

Vitamin, Oyuncak ve Kafes Aksesuarları

BARLAS

Paylaşımcı Üye
Kuşumun kafesinde hiç oyuncak yok ne gibi oyuncaklar ya da aksesuarlar almalıyım? Yoksa oyuncak oyuncak mıdır? Kuşlar bir süre sonra aynı oyuncaktan sıkılır mı? Önereceğiniz vitamin var mıdır? Avisol, Vitasol gibi kozmetik ürünler dışında.

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] kullanılışı nasıl haftada 1 ya da ayda bir mi? Her su değişiminde mi? Aminosol ü Hollanda da yetiştiricilik yapan arkadaşım da söylemişti.

2-3 oyuncak alıp tek tek as kafese, ayda bir değiştirebilirsin.
Ben Aminosol kullanıyorum, çok memnunum. Vitamin yanında aminoasit te içeriyor.

Kusura bakmayın muhabbete dalıyorum ama bu aminovit vitamin yerine kullanılabiliyor mu yoksa sadece hasta oldugundami?

Kullanılıyor diye duymuştum direnç arttırmaya da yarıyordu

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Tesekkr ederim petshoptan aldigim o adi sani belli olmayan vitamini kullanmıyorum artik 2 gunde bir aminovit veriyorum ama aklima takilmisti yanlismi yapiyorm diye

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 05:28 -->-> Daha önceki mesaj 05:20 --

Kendisi vitamin zaten ilacın.. :)

:Dben ilac olarak düşünmüştüm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 05:36 -->-> Daha önceki mesaj 05:28 --

Kendisi vitamin zaten ilacın.. :)

Sizin bilginize güvendiğim icin özellikle soruyorum tirnaklarini kesermisin diye kuscuya sordum kendinden sogutursun dedi törpü verdi ama ise yaradigini düşünmüyorum

Ahşap tünek yeterlidir. O tırnakların törpülenmesini sağlar.
Yok eğer kuşu salıyorsan, üzerinize geldiğinde tırnakları batıyorsa, ucundan 2mm. sadece sivri kısmı küt hale getirmek için kesmen yeterli olacaktır.

Daha yeni zar zor alismaya basladi bana bende korkutmak istemedim uzerime gelmiyo kaciyo ama kafesin tülüne cok takiliyo biraz daha alissin bari o zaman keseyim

Geri