Karadeniz Pet

Vitamin takviyesi şartmı

Mehmettrk

Meraklı Üye
İli çift kuşum var şuan hiçbir vitamin kullanmıyorum üretim için nekton-e ve nekton-s tavsiye ediliyor bunlar biraz pahalı bunların yerine kullana bileceğim bi şeyler varmı bunları kullanmam şartmı

Hobi S ve E var ama o da çok ucuz değil

İli çift kuşum var şuan hiçbir vitamin kullanmıyorum üretim için nekton-e ve nekton-s tavsiye ediliyor bunlar biraz pahalı bunların yerine kullana bileceğim bi şeyler varmı bunları kullanmam şartmı

maxisluit 5 TL Gibi bir rakam çok etkili değil ancak kuşlarınızın form da kalır ve bağışıklıkları artar suyuna 4 damla attın mı kafi çünkü zaten 5 tl olmasının sebebi % 40 ı vitamin % 60 ı su ürünün :)

Üretim yapıyorsak para durumun iyise yapıcan paran yoksa üretim yapmıycan. :)

Hobi amaçlı yapıyorum bu işin ticaretini yapmıyorum ne yapıp yapmıycağım kimseyi ilgilendirmez sizin mantığınıza göre parası olmayan hayvan beslemesin oluyo ben sadece ustaların fikrini almak için soru soruyorum üretim yapıp yapmıycağıma ben karar veririm

abi lütfen yanlış anlama beni ama bu yorumun biraz abez olmuş bence sonuçta insanların çoğusu sevdiği için uraşıyor burda bu canlılarla kimsenin kimseye paran yoksa kuş bakma deme hakkı yok bence

dostum insanın canı yandığı zaman kıyamet koparır ucuz şeyler kullanıp onların sağlığı ile neden oynasınlar biraz empati.

dostum insanın canı yandığı zaman kıyamet koparır ucuz şeyler kullanıp onların sağlığı ile neden oynasınlar biraz empati.

kuş bakanların % 70 i vitamin bile kullanmıyor bu arkadaş en azından düşünmüş bütcesine uygun ve kaliteli olanı araştırıyor anladım kadarıyla. böyle birisine paran yok sen bakma demekte yanlış olur. ne paralı insanlar var alıp bi köşeye atıp ilgilenmiyorlar ne insanlar var kıt kanat geçiniyor sevdiğinden ötürüde bu canlılara iyi bakmak için elinden geleni yapıyor.

Burda soru sormamızın amacı zaten bu hayvanlarımıza daha iyi bakabilmek buradaki ustaların tavsiyesi doğrultusunda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz bence siz fikirkerinizi kendinize saklayın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:04 -->-> Daha önceki mesaj 16:00 --

kuş bakanların % 70 i vitamin bile kullanmıyor bu arkadaş en azından düşünmüş bütcesine uygun ve kaliteli olanı araştırıyor anladım kadarıyla. böyle birisine paran yok sen bakma demekte yanlış olur. ne paralı insanlar var alıp bi köşeye atıp ilgilenmiyorlar ne insanlar var kıt kanat geçiniyor sevdiğinden ötürüde bu canlılara iyi bakmak için elinden geleni yapıyor.

Aynen öyle yapmaya çalışıyorum teşekkür ederim

Geri