petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Vitamin takviyesi şartmı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmettrk tarafından 17 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Mehmettrk

Mehmettrk Member

Beğenileri:
    3
    İli çift kuşum var şuan hiçbir vitamin kullanmıyorum üretim için nekton-e ve nekton-s tavsiye ediliyor bunlar biraz pahalı bunların yerine kullana bileceğim bi şeyler varmı bunları kullanmam şartmı

2. ilkerinside

Beğenileri:
    0
    Hobi S ve E var ama o da çok ucuz değil

3. kaan77

kaan77 Member

Beğenileri:
    2
    maxisluit 5 TL Gibi bir rakam çok etkili değil ancak kuşlarınızın form da kalır ve bağışıklıkları artar suyuna 4 damla attın mı kafi çünkü zaten 5 tl olmasının sebebi % 40 ı vitamin % 60 ı su ürünün :)

4. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    Üretim yapıyorsak para durumun iyise yapıcan paran yoksa üretim yapmıycan. :)

5. Mehmettrk

Mehmettrk Member

Beğenileri:
    3
    E vitamini içeren sebzeler verebilirmiyiz

6. kaan77

kaan77 Member

Beğenileri:
    2
    abi lütfen yanlış anlama beni ama bu yorumun biraz abez olmuş bence sonuçta insanların çoğusu sevdiği için uraşıyor burda bu canlılarla kimsenin kimseye paran yoksa kuş bakma deme hakkı yok bence

7. Mehmettrk

Mehmettrk Member

Beğenileri:
    3
    Hobi amaçlı yapıyorum bu işin ticaretini yapmıyorum ne yapıp yapmıycağım kimseyi ilgilendirmez sizin mantığınıza göre parası olmayan hayvan beslemesin oluyo ben sadece ustaların fikrini almak için soru soruyorum üretim yapıp yapmıycağıma ben karar veririm

8. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27

dostum insanın canı yandığı zaman kıyamet koparır ucuz şeyler kullanıp onların sağlığı ile neden oynasınlar biraz empati.

9. kaan77

kaan77 Member

Beğenileri:
    2
    kuş bakanların % 70 i vitamin bile kullanmıyor bu arkadaş en azından düşünmüş bütcesine uygun ve kaliteli olanı araştırıyor anladım kadarıyla. böyle birisine paran yok sen bakma demekte yanlış olur. ne paralı insanlar var alıp bi köşeye atıp ilgilenmiyorlar ne insanlar var kıt kanat geçiniyor sevdiğinden ötürüde bu canlılara iyi bakmak için elinden geleni yapıyor.

10. Mehmettrk

Mehmettrk Member

Beğenileri:
    3
    Burda soru sormamızın amacı zaten bu hayvanlarımıza daha iyi bakabilmek buradaki ustaların tavsiyesi doğrultusunda elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz bence siz fikirkerinizi kendinize saklayın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:04 -->-> Daha önceki mesaj 16:00 --

Aynen öyle yapmaya çalışıyorum teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş