petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

vitamin tavsiyeleriniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve uğurbahçeli tarafından 31 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. uğurbahçeli

uğurbahçeli New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar kuşlarıma yaklaşık 1 yıldır hiç vitamin vermedim sadece kalamar kemiği veriyorum arada yeşillik falan ama bir süredir kızışmaları için yemlerine nijer tohumu ve sularına bal karıştırıyorum sizce vitaminde vermelimiyim bugün bir yere uğradım deep fix diye bir marka 8 tl dedi önce sizlere danışmak istedim hagi vitamini tavsiye edersiniz suya katılanlardan mı yoksa yeme karıştırılanlarda varmış çiftleşme sürecinde vitamin yumurtayı keser diyenler var ne derece doğru bilmiyorum

2. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşlar hastalanmadığı sürece vitamin kullanma taraftarı değilim. Ben kuluçka geçiren kuşlarıma vermedim. Beslenmeleri önemli yulafı ihmal etmeyin. Nijer tohumu da vermeyin. Yağ yapar ve tüy döktürür

3. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    yeşillik ve havuc verebilirsin kuşlarına.. eğer bunları veremiyorsan haftada 1 kez vitamin verebilirsin.

4. uğurbahçeli

uğurbahçeli New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler yorumlarınız için vaz geçtim vitamin almaktan dediğiniz gibi yeşillik vermek daha iyi sanırim doğal vitamin

Sayfayı Paylaş