Karadeniz Pet

vitamin ve alternatif protein onerisi

Gökhan Almar

Yeni Üye
İyi gunler herkese. 3 aylik yavru mubisime destek icin kaliteli bir vitamin ariyorum. Supravit supervit falan kafam karisti biraz. İstedigim sey onu hastaliklardan koruyacak yasam kalitesini arttiracak kaliteli bir vitamin.
Bir diger konu da kusumun yumurta mamasini yememesinden dolayi protein eksikligi yasamasindan korkuyorum. Yumurtayi agzina alip firlatiyo. Mama haricinden protein ihtiyacini nasil karsilayabilirim? Simdiden cevaplar icin tesekkurler.

bunu bende kullanıyorum tavsiye ederim :)

pvktk.jpg

Vitamin çok şart değil. İlla kullanmak istiyorsan aminosol veya aminovit öneririm.
Protein için mama yemiyorsa sürüngenler için satılan kuru kerevitlerden veya un kurdu alıp verebilirsin. Yine de yedikleri tohumlarda az da olsa protein vardır.

üreticinin tavsiyesi üzerine supravite başladım. Her haftada bir gün suluklarına az miktar damlatıyorum sararıyor limonata kıvamına geliyor.

Tavsiyem şudur petshoplarda satılan vitamilerden uzak durun taze sebze meyve verin, yemesse başlayın vitamine.

Not: Surpravit eczanelerde..

Son düzenleme:
Vitamin çok şart değil. İlla kullanmak istiyorsan aminosol veya aminovit öneririm.
Protein için mama yemiyorsa sürüngenler için satılan kuru kerevitlerden veya un kurdu alıp verebilirsin. Yine de yedikleri tohumlarda az da olsa protein vardır.

Supravit forte falan diyorlar abi sence nasil o?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:28 -->-> Daha önceki mesaj 21:27 --

üreticinin tavsiyesi üzerine supravite başladım. Her haftada bir gün suluklarına az miktar damlatıyorum sararıyor limonata kıvamına geliyor.

Tavsiyem şudur petshoplarda satılan vitamilerden uzak durun taze sebze meyve verin, yemesse başlayın vitamine.

Not: Surpravit eczanelerde..

Supravit mi adi sadece ve sivi mi kullandiginiz vitamin?

Supravit forte falan diyorlar abi sence nasil o?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:28 -->-> Daha önceki mesaj 21:27 --

Supravit mi adi sadece ve sivi mi kullandiginiz vitamin?
bildiğimiz çocuk vitamini, sıvı.

Edit :supravite forte ile arasında az fark fazla fark etmez.

Son düzenleme:
Vitamin kullanacaksiniz eger combex iyidir,Yumurta mamasindan vazgecmeyin

Supravit alicam sanirim. Hem ucuz hem de en faydalilardan gorunuyor. Cevaplar icin cok tesekkurler:)

supravit ne kadar bilmiyorum ama combex iyi vitamin ve kuşlar için üretilmiş
30 lira alacaksın 1 yıl kullanacaksın yıne pahalı degıl sankı

supravit ne kadar bilmiyorum ama combex iyi vitamin ve kuşlar için üretilmiş
30 lira alacaksın 1 yıl kullanacaksın yıne pahalı degıl sankı

Combex bu kategorinin en iyisi diyebilir miyiz? Oyleyse onu alicam. Kafam karisti yine :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:23 -->-> Daha önceki mesaj 22:13 --

Evet arkadaslar resimdeki supraviti ve damlaligi bugun aldim. Nasil kullanmami onerirsiniz? Carsamba ve pazar gunleri suyuna 5-6 damla damlatsam nasil olur?

Geri