Karadeniz Pet

Vitamin ve Katkı Malzemeleri

• Konbuyu başlatan emula85
  • Başlangıç tarihi
E

emula85

Guest
Arkadaşlar,

yeni üretimhane kurdum, kuşlarım için vitamin ve katkı malzemesi alacağım.

Bunun için hangi vitamin ve katkı malzemesini öneririsiniz? ve nereden tedarik edebilirim.

Yer Niğde/Ulukışa

Merhaba ,
Yeni üretimhane kuruyorsanız size tavsiyem istanbul ve ankaradan foruma kayıtlı olan arkadaşların üretimhanelerine gidip gözlem yapmak ve ne gibi vitaminlerin nerelerden en ucuza alınacağını , minimum maliyet ile maximum yararı nasıl göreceğinizi ve ne gibi bir ortam da iyi üretim yaparım sorularına gözlemleriniz ile kendiniz cevap bulmalısınız. Buradan söylenen şeyler ciddi olarak üretimhane kuracaklara pek fayda sağlamaz..

Buradada dağlam ureticiler var. Tavsiyen icin tesekkurler. Uretici arkadaslar yorumlarinizi bekliyorum

dostum şimdiden hayırlı olsun ama bu kadar çabuk düşünmeye başlama bu işleli sadece etkili bir b12 vitamini al ve eşe attığın kuşların suluklarına konmak üzere 1 litre suya 5 damla eğer toz ise yarım çay kaşığı koy 2 günde bir suluklarını değiştir... daha ileride gerekenleri de gereirse sana bildiririm

Yorumlarınız için teşekkürler,

Peki hangi marka vitamin ve katkı maddesi öneririsiniz? bazıları vitaform yeter diyor bazıları supervit yada evitse olur diyor.

vıtamın olarak bunu kullan her şey var içinde
x90kMQ.jpg

bunlar pahalı mı murat bey?

Süperviti internetten alabileceğimiz bir site varmı

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri