petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Vitamin ve Katkı Malzemeleri

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emula85 tarafından 20 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. emula85

emula85 Guest

Arkadaşlar,

yeni üretimhane kurdum, kuşlarım için vitamin ve katkı malzemesi alacağım.

Bunun için hangi vitamin ve katkı malzemesini öneririsiniz? ve nereden tedarik edebilirim.

Yer Niğde/Ulukışa

2. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Merhaba ,
    Yeni üretimhane kuruyorsanız size tavsiyem istanbul ve ankaradan foruma kayıtlı olan arkadaşların üretimhanelerine gidip gözlem yapmak ve ne gibi vitaminlerin nerelerden en ucuza alınacağını , minimum maliyet ile maximum yararı nasıl göreceğinizi ve ne gibi bir ortam da iyi üretim yaparım sorularına gözlemleriniz ile kendiniz cevap bulmalısınız. Buradan söylenen şeyler ciddi olarak üretimhane kuracaklara pek fayda sağlamaz..

3. emula85

emula85 Guest

Buradada dağlam ureticiler var. Tavsiyen icin tesekkurler. Uretici arkadaslar yorumlarinizi bekliyorum

4. tempusfugit

Beğenileri:
    0
    dostum şimdiden hayırlı olsun ama bu kadar çabuk düşünmeye başlama bu işleli sadece etkili bir b12 vitamini al ve eşe attığın kuşların suluklarına konmak üzere 1 litre suya 5 damla eğer toz ise yarım çay kaşığı koy 2 günde bir suluklarını değiştir... daha ileride gerekenleri de gereirse sana bildiririm

5. emula85

emula85 Guest

Yorumlarınız için teşekkürler,

Peki hangi marka vitamin ve katkı maddesi öneririsiniz? bazıları vitaform yeter diyor bazıları supervit yada evitse olur diyor.

6. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    vıtamın olarak bunu kullan her şey var içinde

7. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    bunlar pahalı mı murat bey?

8. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member