Karadeniz Pet

Vitamin ve Kuş Kumu

Emrehan DİLEKÇİ

Emektar Üye
Abiler bir sorum olacaktı:

Bugün kuş kumu aldım ama sürekli aldığım marka yoktu vitaking diye bir marka buldum sizce iyi mi veya aranızda kullanan var mı?

Birde vitamin olarak Avisol plus multivitamin güzel marka mı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:15 -->-> Daha önceki mesaj 17:00 --

Yok mu görüşü olan arkadaş ?

bende kuş kumu olarak vitaking kullanıyorum sorunum olmadı

Son düzenleme:
Emrehan Dediğin iyidir kullan içerisinde siyah taş gibi taneler de var mı?avisol standart sana bir tavsiye ecz den bebek multivitamin polivit kullan tavsiyemdir

Emrehan Dediğin iyidir kullan içerisinde siyah taş gibi taneler de var mı?avisol standart sana bir tavsiye ecz den bebek multivitamin polivit kullan tavsiyemdir

Var abi siyah taneler evet, tamam bir dahakini o dediğin bebekten alayım abi, çok teşekkürler çok sağol... :)

Son düzenleme:
bebek multivitamin polivit i nasıl kullanıyorsunuz ?

Peki abi teşekkürler :)

Kum kullanmak şartmıdır arkadaşlar benimkisi şuan 4-5 aylık civarında

Avisol a 10 lira bayılcaksın 5 kullanımdan sonra bitecek.Quiko al bulamazsan Sera al.Seni aylarca götürür.Kuş kumu olarakta versele laga alabilirsin.

Polivit hafta da 2 defa suyuna 10 damla şeklinde verebilirsiniz.

Peki abi teşekkürler :)

https://www.mybestpetshop.com/ da aradığın veya bulamadığın en iyi markaları bulabilirsin.QUİKO vitamin pahalıdır.Fakat site sahibi bunu 20 ml lik şişelere özenle bölmüş.1 aydır kullanıyorum aha %5 bile eksilmedi.Çünkü çok yoğun bir vitamin ve suluğa 3 damla katıyorsun.Uzunca götürür seni.
Benim kuş bunu içince düz perdeye tırmanıyor :D

Son düzenleme:
Mybest shop ürünleri de gerçekten kaliteli bir ara göz atacağım

Quiko aldim bende 2 haftadir kullaniyorum ilk kusun tuy degisimi sikintili oldu eside suan tuyde bakalim bu vitaminle nasil olacak 2 kus icin 30ml bölünmüş olarak aldim 14tl

Almış bulundum ben bir dahakine sizin tavsiyelerinizden alayım :)

Son düzenleme:
Geri