petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Vitamin verme miktari

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve VEYSEL MUSTAFA SAHİN tarafından 6 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Arkadaslar bir suluga kac damla vitamin koymaliyiz kagidinda 15-20 damla yaziyo ama ben yine sorayim bi dedim cevaplariniz icin simdiden tesekkurler

2. Sevtap DERİN
    Gizli

Prospektüste evet öyle yazıyor ama ben yine de çok olur diye 8-9 damla damlatıyorum.

3. H. Mehmet YILDIZ
    Gizli

Kutunun içinde kağıt vardır ona bakmalısın

4. Banada cok geldide bi sorayim dedim 10 damla koydum suyun rengi degisti zaten bi dahakibe 7 damla koyacam

5. Sevtap DERİN
    Gizli

Bana da çok gelmişti. Bence 10 tam ideal.

6. H. Mehmet YILDIZ
    Gizli

Suyun rengi değişebilir.

7. ArTemiS
    Gizli

ArTemiS Guest

En iyisi 10 damla. Ne çok ne az..

8. Yunus Emre OĞUZ
    Gizli

bende pek vitamin kullanma taraftarı değilim aslında vitamin aldım ama 1 kereden başka vermedim kuşa yiyebileceği taze meyvelerle vitamin sorununu ortadan kaldırabilirsiniz kendi yediğiniz elmadan küçük bir parça , üzümden 1 2 ısırık , az marul az kayısı vererek kuşunuzun sadece 1 besine mahkum etmemiş hem yemek çeşitlerini artırırsınız kuşunuz için hem vitaminini karşılarsınız fazlaya kaçmadan tabi tüy dökümlerinde biraz verilebilir vitamin

9. Zaten evdeki buldugum meyvelerden veriyorum ek olarak haftada iki defa vitamin veriyorum

10. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Ben her gün veriyorum. 5 damla şeklinde. Arada vitalmax vitamin de veriyorum. Strese girmelerine mani oluyor.

11. Yunus Emre OĞUZ
    Gizli

hergün vitamin verilmez kardeşim kuşu stresden ilaçla değil ilgilenerek koruyabilirsin

12. Haftada 2 defa 10 damla haftada 3 gun yumurta mamasi cumartesi pazar sadece yem veriyorum iyi midir damlayla mamayi farkli gunlerde veriyorum

13. Haftada 2 defa 10 damla haftada 3 gun yumurta mamasi cumartesi pazar sadece yem veriyorum iyi midir damlayla mamayi farkli gunlerde veriyorum ve ustuste degil

14. Yunus Emre OĞUZ
    Gizli

kardeşim mama saten vitamin alması için kuşu krize flan sokarsın zaten yumurta mamasından vitaminini alır o vitamin verme ama mamayıda haftada 2 kez ver 15 günde 1 devamli değil ama arada sırada vitamin verebilirsin hastalıklara karşı bağışıklılık için bazı vitaminlerin üzerinde yazar saten ama hem mama hem vitamin verme mamaya yumurtanın kabuklarını ufalık kat ama büyük olmasn cok cok cok küüçült yumurta kabuklarını ya mamaya kat yada yemine ilave et yumurta kabuklerını onda da vitamin alır

15. ArTemiS
    Gizli

ArTemiS Guest

Yumurta kabuğunu ufaltıp yumurta mamasına katın yeme değil..

16. Bi hafta yumurta mamasi versem bi hafta vitamin versem 2ser defa

17. Mehmet ŞEKER
    Gizli

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. kusa vitamin kc gunde

,
  2. vitalmax muhabbet kusu vitamini

,
  3. kusa kc gunde vitamin verilir