petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

vitamin yerine mama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yunus Emre OĞUZ tarafından 16 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Yunus Emre OĞUZ

arkadaşlar yaşadığım yer sebebiyle vitamin pek sağlayamıyorum sıkıntı yaratıyor acaba vitamin yyerine haftada 1 2 kez yumurta maması yeterli olur mu

2. Mehmet ŞEKER

haftada en az 2 kez verin.

3. Yunus Emre OĞUZ

teşekkürler benimde düşünçem bu tarzda bu yolla vitamine gerek kalmazsa gercekden cok iyi olur

4. sevdamesk

sevdamesk Guest

kuşunun resmi var mı?

5. Yunus Emre OĞUZ

http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...-kusum-resimleri-ve-bir-kac-da-soru-5029.html

bu konuda var cok alıştık kafesin yanına gidince beni görünce durmuyor yerinde 4 dönüyor kafesde yeni olmasına rağmen dayanamyıp cıkartıyorum ama tek derdim kafesine alıştırmak kaldı bıraksam acıkınca kendi girermi acaba ama dayanamıyuorumda ac kalmasına kendim koyuyorum geri :)

6. Mehmet ŞEKER

maşaAllah güzel kuşunuz. İlla ki vitamin almak gerekmiyor. arada sırada elinize geçen meyveyi yedirin bu zaten yeterli.

7. Yunus Emre OĞUZ

teşekkür ederim mama yemeye başladığında yiyebileçeği zararı dokunmayan meyvelerden azar azar vermeyi düşünüyorum yeniyiz henüz yavaş yavaş olcak İNŞAALLAH :)

8. Mehmet ŞEKER

yeşillik de verebilirsiniz ama az miktarda. çoğu ishal yapar.

Sayfayı Paylaş