Karadeniz Pet

vitamin

ömer aktan

Yeni Üye
s.a arkadaşlar.internetten bazı petshoplara bakıyorum vitaminler 70 80 tl civarında.benim aldıklarım 5 10 tl civarında acaba yanlış vitaminmi alıyorum yada onlar çokmu etkili anlam veremedim yardımcı olursanız sevinirim

natural kıng mesela

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:34 -->-> Daha önceki mesaj 17:33 --

kıng amino

kardeşim veterinere git 10 tl ye 250 gram mitavit isimli vitamini al kullan ben cok memnunum işin içine marka girdiği zaman ürünün fiyatı 2 katlıyor

Vitaminleri sürekli kullanmakta zararlı ama. Kuşlarınızı meyve sebzeye alştırın

tansel bey beni yalancı çıkarmak gibi yada dalga geçer gibi bir tavrınız var anlam veremedim.benim üretimhanem falan yok sadece üç çift kuşum var burda bir takım şeyleri sorarak öğrenmeye çalışıyoruz hatamı ediyoruz sormakla.reklam olur diye sitenin adresini yazmak istemedim ama istiyorsanız yazabilirim.o sitede 5 tl yede var 50 60 tl yede var.bende sadece arasında bir fark varmı diye öğrenmek istedim.

tansel bey beni yalancı çıkarmak gibi yada dalga geçer gibi bir tavrınız var anlam veremedim.benim üretimhanem falan yok sadece üç çift kuşum var burda bir takım şeyleri sorarak öğrenmeye çalışıyoruz hatamı ediyoruz sormakla.reklam olur diye sitenin adresini yazmak istemedim ama istiyorsanız yazabilirim.o sitede 5 tl yede var 50 60 tl yede var.bende sadece arasında bir fark varmı diye öğrenmek istedim.
Yok ömer kardeş inan aklımdan öyle birşey geçerek yazmadım sen yanlış anladın hem niye yalan söyleyesinki bu konuda çıkarın ne olabilirki sadece merak ettim ben hiç görmedim okadar pahalı vitamin ama illaki vardır benim aldıgım en pahalı vitamin 30 40 liradır ama daha pahalılari var tabiki.

Bence de oyle vitaminler pahali degil, dediginiz gibi 10-12 lira en fazla. Ben de iki farkli markanin vitaminini aldim, yarim doz birindan yarim doz birinden koyuyorum. Maksat cesitlilik. Mesela benim kus daha cok kucuk ve urkek. Ilk etpta meyve sebzaye alistirmak zaman alacagindan vitamin kullanmak daha iyi gibi. Ama tabi dogali varken, yapay olan hersey zararlidir.

s.a arkadaşlar.internetten bazı petshoplara bakıyorum vitaminler 70 80 tl civarında.benim aldıklarım 5 10 tl civarında acaba yanlış vitaminmi alıyorum yada onlar çokmu etkili anlam veremedim yardımcı olursanız sevinirim

Gecen gun bende internetteki kuslarla ilgili petshoplara baktim web sayfalarina bakarken dediginiz gibi bazi vitaminler gereksiz pahali ne yani bu dedim kendi kendime napiyor ki bu hayvana ne ozelligi var bu kadar da gereksiz pahali dedim

GT-I9200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

vitamin cok vermek sakıncali olabilir dostum sadece ihtiyaci oldugu durumlarda verebilrsin öyle 80 90 tl vermene gerek yok bir vitamin için 5 tl ye 10 tl ye vitaminlerde var aynı işi görürüyor...

Yok ömer kardeş inan aklımdan öyle birşey geçerek yazmadım sen yanlış anladın hem niye yalan söyleyesinki bu konuda çıkarın ne olabilirki sadece merak ettim ben hiç görmedim okadar pahalı vitamin ama illaki vardır benim aldıgım en pahalı vitamin 30 40 liradır ama daha pahalılari var tabiki.

k.bakma tansel kardeşim yanlış yorumlamışım demekki.birbirimizi tanımadığımız için ne şekilde söylediğimizi bazen yanlış şekilde algılıyoruz.

Geri