petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Vitamin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Necib Karabulut tarafından 11 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Hangisini alsam kafam iyice karıştı.
    Hem ekonomik ( öğrenciyim
    ) :)
    Hem kaliteli
    Avivit aminosol aminovit sera

2. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Aminosol ve sera iyi markalar isterseniz Avivit ile başlayın memnun kalmazsanız aminosol alabilirsiniz.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  4. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Peki hangileri daha ekonomik ücretleri konusunda bir bilginiz var mi? Ya da faydaları hakkındaki tecrübeleriniZ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:34 -->-> Daha önceki mesaj 11:32 --

Avivit 12 , 10 lira fakat çok az gramajı var ben de onu alacaktım ama bu paraya daha iyisini alırım diye almadım , önerileriniz ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:12 -->-> Daha önceki mesaj 11:34 --

Yardımcı olur msnz?

Sayfayı Paylaş