petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Vitamin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sinan Altın tarafından 5 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Sinan Altın
    Gizli

Dogal vitamin olarak birşey kullanabilir miyiz acaba mesela suyuna çok az limon yararlı olur mu veya zarar verir mi ?

2. Furkan TOPALOĞLU
    Gizli

Hocam neye göre hasta mı yoksa siz öylesine mi veriyorsunuz

3. Sinan Altın
    Gizli

Yok vermiyorum versem sorun olur mu diyorum dışkısını yiyorda sanırım vitamin eksikligindenmiş

4. Furkan TOPALOĞLU
    Gizli

evet dışkı yeme mineral veya vitamin eksikliğinden oluyor gaga taşı, mürekkep balığı kemiği flan var mı

5. Sinan Altın
    Gizli

Hayır yok ama daha yawru 3 aylık gaga taşı uygun mu

6. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    mama verebilirsiniz

7. Furkan TOPALOĞLU
    Gizli

tabii ki ustam sonuçta vücudun her zaman belli vitamin mineral ihtiyacı vardır siz mürekkep balığı kemiği ve gaga taşı alın hem gaganın aşırı uzaması engellenir hem mineral ihtiyacı karşılanır

8. Sinan Altın
    Gizli

anladım teşekkürler

9. Furkan TOPALOĞLU
    Gizli

Önemli değil ustam ne zaman sorunuz olursa konu açın ustalarımız ve bizler yardımcı olmaya çalışırız kolay gelsin

10. Sinan Altın
    Gizli

Sagolun aklıma gelmişken kuşumu alalı 1 hafta oldu çıkarmayın bir süre diyorlardı kafeste elime gelmeye alıştı artık çıkarabilir miyim alışmasında problem olur mu

11. Furkan TOPALOĞLU
    Gizli

ustam elinize gelmeye başlamış artık sizden korkmuyordur çıkartabilirsiniz ama söyleyeyim ilk çıkmalarda kendini bazen duvara çarpabilir bazıları sadece bir kere çarpar bazıları 10 kere çarpar sonra öğrenir mesela bende ilk çıkışta bi duvara çarpıp düştü sonra bi daha olmadı o yüzden önerim düşerse yaralanmasını önleyin

12. Sinan Altın
    Gizli

anladım kardeş saqolasın

13. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ucarken kendisini duvarlara vurabilir. ama zamanla düzelecektir.

14. Selim BAŞAK
    Gizli

kardeşim kafeste alıştırmakla dışarıya çıkarmak pek hoş olmuyo 2 3 gün devamlı çıkar hergün biraz kaçar ama sonra elle yem filan yedir alışır o

15. MuhabbetKusum.Net
    Gizli

Malesef bildiğim kadarıyla yok hocam.

16. Sinan Altın
    Gizli

Anladım saqolun :)

17. H. Mehmet YILDIZ
    Gizli

En az 20 gün çıkarma :)

Sayfayı Paylaş