Karadeniz Pet

Vitamin

Prensesin annesi

Yeni Üye
Raf Vigorina multivitamin sizce nasıl bir vitamin?

Kullanan var mı? İnternet üzerinden alış veriş için bir site önerir misiniz?

Ben bunu kullanmadım hiç Sera vitamin kullanıyorum ancak şimdi alıcak olsam nekton s alırım herhalde vitaminin yanı sıra mineral ve amino asitte mevcut fiyat olarak yüksek ancak 35gr lıklarınından alıp kullanılabilir gibi. Bu arada ürünü ismi çift f ile raff şeklinde belki içeriği yorumlayacak arkadaşlar çıkar google da bulabilmeleri için belirtiyorum.

Bende bunu hiç kullanmadım ilk kez duyuyorum, ancak içeriğinde minerllar ve aminoasitler bulunan çeşitli ürünleri temin edebilirsiniz. Ben VİTALİS kullanıyorum ama dediğim gibi birçok marka vardır, tercih meselesi ancak tavsiye de ettiğim bir üründür. Hafif bulurum. Fakat yine Nekton S, omni-vit gibi ürünler de vardır. Zaten veterinerden temin etmeniz en doğrusudur, dolayısı ile veterinerin sunduğu ürünleri inceleyip aralarından seçebilirsiniz. Çünkü özellikle belirtmem gerekirse; Nektonların sahteleri internet ortamında çok bulunuyor. Bu konuyu @ircdpangea daha iyi bilir çünkü o yakın zamanda Nekton temin eden değerli bir arkadaşımızdır.

Aslında raff iyi markadır ürün de güzel. Ama amino asit de içeren bir ürün seçmek daha ekonomik olur. Çünkü bu ürün + protein için başka ürün kullanmak gerekebilir.

Herkese yorumları için teşekkür ediyorum öncelikle. İçeriği zengin görünüyordu o yüzden merak ettim. Amin asit konusunu pek bilmiyordum doğrusu. Bunun içinde ayrıca teşekkür ederim. En iyisi veterinere almak. Herkese iyi günler.