petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Vitamini Direkt Deposundan alıyor :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mudo DURMUŞ tarafından 29 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    51
    Vitamin konusunda istisna durumlar dışından ilaç kullanmıyorum vitaminleri genelde deposundan doğrudan veriyorum her gün bu şekilde :)

[YOUTUBE]prhBWfA594M[/YOUTUBE]

#1 Mudo DURMUŞ, 29 Aralık 2014
    Son düzenleme: 29 Aralık 2014
  2. aybars ekin
    Gizli

bende öyle yapıyorum hergun marul muz biber elma bizim mubişler daha çok sağlıklı =)

3. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    51
    Kesinliklee %100 doğal katkı maddesi içermiyor en azından bundan dolayı kuşum fazlasıyla sağlıklı :)

ST27i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. bjk70

bjk70 Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah en güzeli ama üretim hanelerde nasıl uygulanır oda soru işareti

5. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    51
    Çok meraklı hayvanlar zaten dilimleyip kafesin içine konulabilir 1 tanesi gidip yese diğerleride merakından gider tadına bakar tadına varınca zaten bu iş tamam :) başta benim yakışıklıda yemiyordu yemliğe ince bi dilim portakal koydum o gün bugündür vitamin canavarı oldu :))

ST27i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. Boncuğun abisi
    Gizli

Önceki muhabbet kuşumuz Boncuk KUm nedir hiçbir zaman bilmedi. Düşünün diğer kuş vitamini vs. Şeyler evimize dahi girmedi. Doğru veya yanlıştı bilemiyorum tabi ama hiç sorun olmadığı için öyle devam ettik. Kavhaltıdan akşam yemegine her akşam onada bir çay tabağına yemek koyulurdu. Makarna yerdi taze fasulye yerdi. Biz zehir yesek onuda yiyecek seviyedeydi. Tabi o yine gelir bizim tabağımızın kenarından bizimle birlikte karnını doyururdu.

Tek kusuru çok konuşurdu ne yazık ki tv izleyemezdik. Evet, Boncuk 15 yıl yaşamıştı doğal yollar ile.

#6 Boncuğun abisi, 29 Aralık 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 29 Aralık 2014
  7. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Maşallah iyi Yöntem

8. yusuf islam unal
    Gizli

dostum benım kunes uretımhane sayılmaz uretımhancık ama cımlendırılmıs baklıyatından tut hergun gereklı yesıllık c vıtamınını karsılıyorum kus sayısının bır onemı yok ozen meselesı bu yarım kılo baklıyat cımlendırıyorum 3 gunde bıtıyor sen hesap et cımlendırme suresı 1 hastayı buluyor

9. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Maşaallah çok güzel bir kuşunuz var afiyet olsun keyifli forumlar..

10. Mudo DURMUŞ

Beğenileri:
    51
    Doğru yöntemle doğru şekilde bakıldığında kuşun ömrü uzun olur. Kahvaltı yemek oda benle birlikte yer kafesin kapısı hiç kapalı değildir ne yesek içsek o da yer içer :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:12 -->-> Daha önceki mesaj 21:11 --

Teşekkür ederiz :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:13 -->-> Daha önceki mesaj 21:12 --

Teşekkürler Kürşat :)

Sayfayı Paylaş