Karadeniz Pet

Vitamini Direkt Deposundan alıyor :)

Mudo DURMUŞ

Emektar Üye
Vitamin konusunda istisna durumlar dışından ilaç kullanmıyorum vitaminleri genelde deposundan doğrudan veriyorum her gün bu şekilde :)

[YOUTUBE]prhBWfA594M[/YOUTUBE]

Son düzenleme:
bende öyle yapıyorum hergun marul muz biber elma bizim mubişler daha çok sağlıklı =)

Kesinliklee %100 doğal katkı maddesi içermiyor en azından bundan dolayı kuşum fazlasıyla sağlıklı :)

ST27i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Maşallah en güzeli ama üretim hanelerde nasıl uygulanır oda soru işareti

Çok meraklı hayvanlar zaten dilimleyip kafesin içine konulabilir 1 tanesi gidip yese diğerleride merakından gider tadına bakar tadına varınca zaten bu iş tamam :) başta benim yakışıklıda yemiyordu yemliğe ince bi dilim portakal koydum o gün bugündür vitamin canavarı oldu :))

ST27i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Önceki muhabbet kuşumuz Boncuk KUm nedir hiçbir zaman bilmedi. Düşünün diğer kuş vitamini vs. Şeyler evimize dahi girmedi. Doğru veya yanlıştı bilemiyorum tabi ama hiç sorun olmadığı için öyle devam ettik. Kavhaltıdan akşam yemegine her akşam onada bir çay tabağına yemek koyulurdu. Makarna yerdi taze fasulye yerdi. Biz zehir yesek onuda yiyecek seviyedeydi. Tabi o yine gelir bizim tabağımızın kenarından bizimle birlikte karnını doyururdu.

Tek kusuru çok konuşurdu ne yazık ki tv izleyemezdik. Evet, Boncuk 15 yıl yaşamıştı doğal yollar ile.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşallah en güzeli ama üretim hanelerde nasıl uygulanır oda soru işareti

dostum benım kunes uretımhane sayılmaz uretımhancık ama cımlendırılmıs baklıyatından tut hergun gereklı yesıllık c vıtamınını karsılıyorum kus sayısının bır onemı yok ozen meselesı bu yarım kılo baklıyat cımlendırıyorum 3 gunde bıtıyor sen hesap et cımlendırme suresı 1 hastayı buluyor

Maşaallah çok güzel bir kuşunuz var afiyet olsun keyifli forumlar..

Önceki muhabbet kuşumuz Boncuk KUm nedir hiçbir zaman bilmedi. Düşünün diğer kuş vitamini vs. Şeyler evimize dahi girmedi. Doğru veya yanlıştı bilemiyorum tabi ama hiç sorun olmadığı için öyle devam ettik. Kavhaltıdan akşam yemegine her akşam onada bir çay tabağına yemek koyulurdu. Makarna yerdi taze fasulye yerdi. Biz zehir yesek onuda yiyecek seviyedeydi. Tabi o yine gelir bizim tabağımızın kenarından bizimle birlikte karnını doyururdu.

Tek kusuru çok konuşurdu ne yazık ki tv izleyemezdik. Evet, Boncuk 15 yıl yaşamıştı doğal yollar ile.

Doğru yöntemle doğru şekilde bakıldığında kuşun ömrü uzun olur. Kahvaltı yemek oda benle birlikte yer kafesin kapısı hiç kapalı değildir ne yesek içsek o da yer içer :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:12 -->-> Daha önceki mesaj 21:11 --

Maşallah iyi Yöntem

Teşekkür ederiz :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:13 -->-> Daha önceki mesaj 21:12 --

Maşaallah çok güzel bir kuşunuz var afiyet olsun keyifli forumlar..

Teşekkürler Kürşat :)

Geri