Karadeniz Pet

vitamini hangi aralıkla vermeliyim?

atilla oran

Yeni Üye
kuş için hangi vitamini önerirsiniz.

kuşu aldığım yer bana vitamini aralıklarla ver her zaman verme dedi.

ne kadar aralıklı verilir.
suyuna sürekli katsak zararı olurmu.

teşekkürler.

ben avi-vit kullanıyorum kardeşim bir gün taze su bir gün vitaminli su veriyorum öneririm

bizim bitirdiğimiz aviesol diye bişey.
yeni alıcağımı sizlerin dediği gibi alıcam.

küşü satan kişi haftada 1 ver fazla verme dedi buradada okuduklarımdan anladığıma göre daha sık verilmeli onun için merak ettim.
bu işin erbabları burda sizler daha iyisini bilirsiniz.

teşekkür ederim.

en iyi vitamin markası apex vit bird diye biliyorum.. 2 günde bir degistirmen gerekli ve haftada 1 versen yeterli olur.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:49 -->-> Daha önceki mesaj 20:47 --

bizim bitirdiğimiz aviesol diye bişey.
yeni alıcağımı sizlerin dediği gibi alıcam.

küşü satan kişi haftada 1 ver fazla verme dedi buradada okuduklarımdan anladığıma göre daha sık verilmeli onun için merak ettim.
bu işin erbabları burda sizler daha iyisini bilirsiniz.

teşekkür ederim.

kusunun tüy dökümü, üreme dönemine girme durumları varsa sürekli de verebilirsin..

Gün aşırı versen olabilir vitaminlerini kerataların :)

ucuz kaliteli bişey istiyorsan veterinerden 10 tl ye mira vit alabilirsin ben çok memnunum

1 haftalık uyguladığım vitamin programı
Pazartesi günü SÜPERVİT FORTE
Salı günü saf su
Çarşamba günü SÜPERVİT FORTE
Perşembe günü saf su
Cuma günü SÜPERVİT FORTE
Cumartesi ve Pazar günü saf su

Bunlara ek olarak ayda 2 kere yani 2 haftada bir Pazar günleri antibiyotik karışımı olması sebebi ile VİTAFORM veriyorum bunlar toz şeklinde ve bu programı üreme döneminde bulunan 2 çiftim için uyguluyorum. Bu program üreme döneminde olmayan çiftler için ayda sadece 1 hafta uygulanabilir ve daha seyrek olmuş olur. Yukarıda yazdığım programı 1 hafta uyguluyorum 1 haftada dinlendiriyorum

ben haftada 1 veriyorum bana göre bu kadar ilaca alıştırmayın kuşlarınızı fazlası zarar yazar doğal besinlerle vitaminlerini almaları lazim

cevaplar teşekkür ederim bugun aldım.

süpervit forte

multi vitaminmiş.burada okuduklarımı uygulıcam.

Geri