petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

vitaminler hakkında fikirlerinize ihtiyacım var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Furkan ŞAFAK tarafından 4 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Furkan ŞAFAK

Beğenileri:
    0
    Röhnfried Gervit W Vitamin 50ml mi kullanmalıyım yoksa Röhnfried Taubenfit E 50 Üreme Hazırlık Vitamini 50 ml mi? Amacım üremeyi hızlandırmak ama kararsız kaldım bi tarafta 18 vitamin var diyor bi taraftada üretime faydalı olan e vitamini. Tecrübeli arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Amacınız kuşları kızıştırıp üremeye hazırlamak ise E vitamini kullanılmalı diğer karışık oan vitaminler aynı etkiyi göstermeyecektir

3. Furkan ŞAFAK

Beğenileri:
    0
    amacım tam olarak da bu :) bu markanın ürünleri iyimidir peki yoksa daha etkili bir ürün varmı biliyormusunuz hocam

4. levent b

levent b Member

Beğenileri:
    23
    Hobi s ve hobi e vitaminlerini inceledim, şuanda da ikisi birlikte indirimli olarak satılıyor. Kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını almak isterim. Ben de çiftlerimi kizistirmak ve yumurta alabilmek için düşünüyorum.

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Bu markayı kullanmadım ama tavsiye edenler olmuştu. Bunun yanında versele laga veya nektonun e vitaminleri de kullanılabilir

6. Berkay ERDİNC

Berkay ERDİNC Well-Known Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    69
    vitamın ve ilaçlar genelde türkiyede orjinal deil malesef.form üyesi kardeşim @mertbil in elinde selenyum +e vıtamını var orjınal veterınerlerın kullandıgı vitamındır.bununla bırlıkte amıno asıt ve multıvıtamın karışımı bır takvıyede var isterseniz.ben aldım kullanıyorum herkesede tavsiye ediyorum.suan 1 haftalık kullanımımda 3 3,5 aylık dişilerin cereleri kahve rengiye döndü birbirlerine kur yapıyorlar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:01 -->-> Daha önceki mesaj 20:36 --

ben iki ürünüde defalarca kullandım.selenyum + e dir e50.üreme gücünü arttırmak.yumurtadaki yavru ölümünü ve yumurtaların doluluk oranını arttırır.kuşları eşe hazırlar yani kızıştırır.bunun yanında bağışıklık güçlendirici arttırıcıdır.gervit w ise 18 vitamını içinde barındıran multıvıtamındır.
    hangisini alayım diye birşey söz konusu deil ıkı urunde kullanılmalı bence hatta kümesin demirbaşları halıne gelmelı.
    ne yazıkki türkiyede orjinal ürün bulmak zor söz konusu bu şekilde satış oranları yüksek ürünler ise.
    piyasada ünlü bırcok vıtamın kullandım fakat gercekten cok fark etti kullandıgım suanki vitamınler kümes genelinde.çok memnun kaldım ve fiyat olarakta çok uygun bu ürünlere ulaşabilmek için @mertbil kardeşime ulaşın tavsiye ederim.keyıflı hobıler

7. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    iki tip vitamini alıp karıştırıp kullanmanızda fayda var.

8. Pasa89

Pasa89 Member

Beğenileri:
    0
    [MENTION=6559]mertbil[/MENTION] arkadasimiz bize yardimci olursa seviniriz. Suana kadar hicbir ilactan faydalanamadim. Tavsiyenizi denemek isterim

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. röhnfried e vitamini