Karadeniz Pet

Vitaminler tedavi edici antibiyotiklerle karıştırılarak verilebilirmi

• Konbuyu başlatan taseraydin
  • Başlangıç tarihi
T

taseraydin

Guest
Değerli üstad arkadaşlar Muhabbet kuşum ilk evresi nezle olarak başlayan rahatsızlığı bronşite çevirdi iki gündür toz neo tremicine veriyordum bugün bir kuş yetiştirici arkadaştan altığım TYLAN toz vermeye başlayacağım uygulamasını yukarıda belittiğiniz gibi uygulayacağım ancak takviye vitamin kullanmam gerekiyormu bu ilaçla ve vitamini TYLAN ile karıştırmamda bir mahsur varmı Ayrıca TYLAN ile tedavim doğrumudur?

arkadaşım toz tylan almışsın kuş yetiştirici arkadaşından mademki o ilacı verdi nasıl kullanılacağınıda bence söylemesi lazımdı o kullanacağın ilacın içeriğinde vitamine karşı zıt bi madde varsa ilacın hiç bi işe yaramaz yani insanlardaki gibi... bence o ilaç gerçekten işe yarıyorsa tek başına ver yada site de tedaviler ve ilaçlar bölümü var oradan geniş bilgi edinirsin nacizane fikrim allah acil şifalar versin

arkadaşlar ben kuşlarıma hastaolsun olmasın mutlaka haftada 1 gün vitaform 2 gün süpervit veriyorum ve Allah a şükür şuan kadar hastalanan kuşum hiç olmadı diyebilirim..bazı şeyleri illa hastalandığında uygulamayalım kuşlarımıza..

Geri