Karadeniz Pet

Vitaminli Kuş Yemi Nasıl Olmalidir

DarkredBlue61

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar Bundan 3 4 Ay Öncesinden İnternetten Ak Dari ve Vitaminli Yem Adı Altında Yem Aldım Fakat Aradan Belirli Bir Zaman Geçtikten Sonra Yemler Kurtlandı Paketler Güneşsin Kapali Ortamda İdiler.
1.Sorum İnternette Ucuz Diye Aldım Ama Bu Yemler Çok Mu Eski Bayatmıda Kurtlandılar?
Normal Dükkanlardan Aldiğim Yemlerde Bu Kadar Çok Kurt Görmemiştim Hatta Görmedim Desem Yeridir Resmen Kurtlar Poşeti Delik Deşik Ettiler Tüm Yemleri Dişaridaki Kuşlara Verdim Yani Demem O Ki Netten İlk ve Son Yem Alişverişimmi Olmali?
2.si Dükkanlardan Aldiğim Vitaminli Yem İle İnternetteki Birbiri İle Benzerlik Göstermiyor Tam Olarak Vitaminli Dedikleri Nedir Adam İçine Siyah Tohum Atmiş Kızıştırıcıya Benziyordu Yardımcı Olabilecek Olan Varmi? :D

Hic ugrasma vitaminli yemdir sudur diye aldatmaca hepsi kurumus ekmeklere gida boyasi atiyolar vitaminli yem diye veriyolar piyasaya Quik vivid champion markali yemlerden al sade yeter

Hic ugrasma vitaminli yemdir sudur diye aldatmaca hepsi kurumus ekmeklere gida boyasi atiyolar vitaminli yem diye veriyolar piyasaya Quik vivid champion markali yemlerden al sade yeter

Paketli Al Diyorsun Yani Şu Marketlerde Satılanlardan?

Evet en sagliklisi oyle acik yem alirsan tozlu oluyor ve kuslarda mantar gursak hastaliklarina yol aciyoren iyisi kapali markali yemler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:07 -->-> Daha önceki mesaj 21:04 --

Kusun coksa 25 kg 75 90 tl arasi markali yemlerde var almadan once arastirin icindeki yemleri oranlarina bakipda alin

Vitaminli meyveli cart curt.Bunların hepsi göreceli.Açık pakette bulunan yemin vitamini zaten gider.Yemin hava almaması lazım.Ayrıca vitaminli meyveli ballı diye satılan yemlere kanmayın.Hepsi ticari strateji.Resmen zehir saçıyorlar.

arkadaşlar hazır konu açılmışken bende bir şey sormak istiyorum. açık yem almayın demişsiniz haklı olarak ama benim aldığım yem pakette fakat kutu içinde değil.. yani bildiğimiz markaların kutuları gibi değil. kutuların içinde poşet var ya öyle.. sizce buda mı zararlıdır ?

arkadaşlar hazır konu açılmışken bende bir şey sormak istiyorum. açık yem almayın demişsiniz haklı olarak ama benim aldığım yem pakette fakat kutu içinde değil.. yani bildiğimiz markaların kutuları gibi değil. kutuların içinde poşet var ya öyle.. sizce buda mı zararlıdır ?

niye zararlı olsun yav :D kapalıysa hiç sıkıntı olmaz markası nedir yemin ?

Bende 50 kg alıyorum markası yok

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

acık yemde de sıkıntı olmaz sadece aldıgınız yer onemlı adam bır cuvalı acıp 1 senede bitirıyorsa oradan alınmaz tabi acık yem sirkülasyon cok olan yerden alın hiçbır sey olmaz kapalı yemlere boşu boşuna cok para vermeyin

niye zararlı olsun yav :D kapalıysa hiç sıkıntı olmaz markası nedir yemin ?

paket kapalı ama markalı yemler gibi bir kutunun içinde değil.. o kutunun içindeki şeffaf poşetlerin içinde.. yani markası olsun falan deniliyor bende tecrübeli değilim henüz.. açık yemler toz vs sebebiyle zararlı deniliyor ya benim ki kapalı ama markasız :rolleyes:

paket kapalı ama markalı yemler gibi bir kutunun içinde değil.. o kutunun içindeki şeffaf poşetlerin içinde.. yani markası olsun falan deniliyor bende tecrübeli değilim henüz.. açık yemler toz vs sebebiyle zararlı deniliyor ya benim ki kapalı ama markasız :rolleyes:

bende kullanıyordum bir aralar öyle poşetlerdeki yemlerden bi zararını görmedim kurt kelebek vs. de yapmıyor eğer aldığın yem yaparsa almazsın birdaha yapmazsa devam :)

bende kullanıyordum bir aralar öyle poşetlerdeki yemlerden bi zararını görmedim kurt kelebek vs. de yapmıyor eğer aldığın yem yaparsa almazsın birdaha yapmazsa devam :)

şimdilik öyle bir durum yok.. ama daha önce kutuda bulunan yemde olmuştu ama ben bunun yemin bulunduğu yer ve sıcaklıkla alakalı olduğunu düşünüyorum.. sağolasın yorum için ;)

Evet en sagliklisi oyle acik yem alirsan tozlu oluyor ve kuslarda mantar gursak hastaliklarina yol aciyoren iyisi kapali markali yemler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:07 -->-> Daha önceki mesaj 21:04 --

Kusun coksa 25 kg 75 90 tl arasi markali yemlerde var almadan once arastirin icindeki yemleri oranlarina bakipda alin

Bak Bu Aklımama Gelmemişti Aslında Bakarsak Birazda Pahali O Yüzden 400 GRmi 7.5 TL Filan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:57 -->-> Daha önceki mesaj 08:56 --

Vitaminli meyveli cart curt.Bunların hepsi göreceli.Açık pakette bulunan yemin vitamini zaten gider.Yemin hava almaması lazım.Ayrıca vitaminli meyveli ballı diye satılan yemlere kanmayın.Hepsi ticari strateji.Resmen zehir saçıyorlar.

Yok Sadece Yem Konusunda Krakeri Kendim Yapiyorumda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:59 -->-> Daha önceki mesaj 08:57 --

acık yemde de sıkıntı olmaz sadece aldıgınız yer onemlı adam bır cuvalı acıp 1 senede bitirıyorsa oradan alınmaz tabi acık yem sirkülasyon cok olan yerden alın hiçbır sey olmaz kapalı yemlere boşu boşuna cok para vermeyin

İyi Ama Dediğim Gibi Şerefsizler Bana Vitaminli Yem Diye Normal Yem Satıyorlar Hatta Geçen Gittiğimde Adama Bana Yerli Kuşu Jumbo Diye Satacakti Böyle Kendi Bİlmez Aşağilik İnsanlar Var Maalesef Güvenemiyorsun Diyorumya Netten Aldiğim Yemler Kurtlandı Diye :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:00 -->-> Daha önceki mesaj 08:59 --

Dediğin Acaba Adam Kendimi Paketliyor Poşetliyor? Genelde Öyle Çünkü Sanırım MüşteriGelince Abi Bu 5 Tl Diyor Normalde Kilosu 3 4 TL İken İşte Düz Olsun Falan Fılan Sende Tamam Diyorsun Adamında İşine Geliyor BÖylece 1.2 KG Yem Satıyor FAzla Satıyor Tabiyki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:03 -->-> Daha önceki mesaj 09:00 --

:D :D İyi Fikir Fakat Memlekette İşin Sahtekari Çok Mesela Bu Yemi Aldiğim Yerden Çok Alişveriş Yaptım Adam Bana Vitaminli Diye Satti Maalesef Vitaminli Olmasıda İyi Aslında Ama O İnternetten Aldiğim Yem Kim Bilir Ne Zamandan Kalmaydi Hayvanlarada Verdik

vitamin meyve dedikleri boyalı ekmek içinde boyalı ekmek olmayan yem yokki hepsinde var bn ilk başta poşette satılan yem almıştım sonra açık yem aldık artık bu siteye falan üye oldum açık yemler sağlıklı değil diye öğrendim ve artık kapalı yem alıyorum champion marka yem alıyorum 500 gr 5.5 tl içinde boyalı yemler mevcut ama kuşum yemiyor onları alıyor atıyor ya da kalıyor öyle ellemiyor bile o yüzden sıkıntı olmadı bnde belki boyamayıp koysalar ekmeği kuş yicek ama işte amaç daha fazla para

Son düzenleme:
vitamin meyve dedikleri boyalı ekmek içinde boyalı ekmek olmayan yem yokki hepsinde var bn ilk başta poşette satılan yem almıştım sonra açık yem aldık artık bu siteye falan üye oldum açık yemler sağlıklı değil diye öğrendim ve artık kapalı yem alıyorum champion marka yem alıyorum 500 gr 5.5 tl içinde boyalı yemler mevcut ama kuşum yemiyor onları alıyor atıyor ya da kalıyor öyle ellemiyor bile o yüzden sıkıntı olmadı bnde belki boyamayıp koysalar ekmeği kuş yicek ama işte amaç daha fazla para
Paketlide Boyalı Yani?

Champıonlar çok iyi her zaman kullanıyorum. Buda resmi. Çok kaliteli bir yemdir. Her dakika yiyor. Bu yemi alalı kuşum baya kilo aldı :)
gLGkv2.jpg
[/url][/IMG]

Son düzenleme:
Champıonlar çok iyi her zaman kullanıyorum. Buda resmi. Çok kaliteli bir yemdir. Her dakika yiyor. Bu yemi alalı kuşum baya kilo aldı :)
gLGkv2.jpg
[/url][/IMG]

evet bende bu yeme başladım başlayalı çok memnunum kuşum da sevdi içinde yulaf aspur ak sarı dal kırmızı darı ... gerekli her şey mevcut içimnde boyalı ekmek var ama kuşum boyalıekmeklere dokanmıyo bile o yüzden çok memnuum bnde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:48 -->-> Daha önceki mesaj 11:47 --

Paketlide Boyalı Yani?

evet ama kuşun boyalı ekmekleri yemiyosa sorun yok mesela bnm kuş dokanmıyo bile boyalı ekmeklere o yüzden sıkıntı olmadı bende

evet bende bu yeme başladım başlayalı çok memnunum kuşum da sevdi içinde yulaf aspur ak sarı dal kırmızı darı ... gerekli her şey mevcut içimnde boyalı ekmek var ama kuşum boyalıekmeklere dokanmıyo bile o yüzden çok memnuum bnde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:48 -->-> Daha önceki mesaj 11:47 --

evet ama kuşun boyalı ekmekleri yemiyosa sorun yok mesela bnm kuş dokanmıyo bile boyalı ekmeklere o yüzden sıkıntı olmadı bende

Benimki de dokunmuyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:50 -->-> Daha önceki mesaj 19:48 --

O boyanmış ekmekler tüm yemlerde var.

Geri