Karadeniz Pet

VİTAMİX Anti Parazit Sprey

• Konbuyu başlatan Ahmet Behçet
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Behçet

Guest
VİTAMİX Anti Parazit Sprey arkadaslar petshopdan bana bu spreyı parazitler ıcın verdı 2-3 gun arayla kuşa sıkıyorum ama faydası mı olmuyor yoksa kusun kasınması normal mı ? kuş yaklaşık 1 saat içinde ortalama 5 yerını kaşıyor bu normal mı yoksa sprey mı dandık.

Bit yokken kuşa neden ilaç sıkıyorsun anlamadım öncelikle. Her kaşınma bit olduğunu göstermez ve de bu onların doğasında var Tüylerini taramak düzeltmek.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Bit yokken kuşa neden ilaç sıkıyorsun anlamadım öncelikle. Her kaşınma bit olduğunu göstermez ve de bu onların doğasında var Tüylerini taramak düzeltmek.

dogru hocam ama petshop en cok haftada bır sık demıstı. dedıgınız gıbı kafesım temız aslında kusda bı sıkıntı yok gibi ama kaşınıyor gibi görüyorum ben ama tüylerini de düzeltiyor olabılır kuş ayrıca 2 aylık jumbo yavru onların tuylerı daha kaarık cok oldugu ıcın olabılır mı acaba ?

Normal şartlarda bit yoksa önlem amaçlı ayda bir sıkabilirsin. Tüye de girmiş olabilir o dönemde de çok kaşınırlar.

kardeş crysamed tavsiye ederim hem kuşlara zararı yok hem etkili kafesine sık senin kuş henüz çok küçük üzerine birşeyler sıkma 3-4 aylık olana kadar bit veya pire kuşu eline al kanat altlarını ve göğüsünü üfle zaten varsa görürsün ama sanmam yoktur normal bi durumdur senin kuş sağlıklı duruyor

Geri