petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

VİTAMİX Anti Parazit Sprey

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Behçet tarafından 27 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet Behçet

VİTAMİX Anti Parazit Sprey arkadaslar petshopdan bana bu spreyı parazitler ıcın verdı 2-3 gun arayla kuşa sıkıyorum ama faydası mı olmuyor yoksa kusun kasınması normal mı ? kuş yaklaşık 1 saat içinde ortalama 5 yerını kaşıyor bu normal mı yoksa sprey mı dandık.

2. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Bit yokken kuşa neden ilaç sıkıyorsun anlamadım öncelikle. Her kaşınma bit olduğunu göstermez ve de bu onların doğasında var Tüylerini taramak düzeltmek.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

3. Ahmet Behçet

dogru hocam ama petshop en cok haftada bır sık demıstı. dedıgınız gıbı kafesım temız aslında kusda bı sıkıntı yok gibi ama kaşınıyor gibi görüyorum ben ama tüylerini de düzeltiyor olabılır kuş ayrıca 2 aylık jumbo yavru onların tuylerı daha kaarık cok oldugu ıcın olabılır mı acaba ?

4. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Normal şartlarda bit yoksa önlem amaçlı ayda bir sıkabilirsin. Tüye de girmiş olabilir o dönemde de çok kaşınırlar.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

5. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kardeş crysamed tavsiye ederim hem kuşlara zararı yok hem etkili kafesine sık senin kuş henüz çok küçük üzerine birşeyler sıkma 3-4 aylık olana kadar bit veya pire kuşu eline al kanat altlarını ve göğüsünü üfle zaten varsa görürsün ama sanmam yoktur normal bi durumdur senin kuş sağlıklı duruyor

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. vitamix sprey

,
  2. vitamix ne icindir

,
  3. muhabbet kuşu parazit spreyi

,
  4. muhabbet kuşu vitamin siprey,
  5. kus kafesne bit spreyi sikma,
  6. muhabbet.kusu anti parazit spreyi vitamin son kullanma tarihi,
  7. vitamix formula güvercin