petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Vitamix anti parazit sprey

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Ahmet Behçet tarafından 27 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet Behçet

arkadaslar önceden Vitamix anti parazit sprey kullanıyodum su an ıtabarı ile bitti. kuşumda kendini sürekli kasındırırken bit mi piremi neyse gözle görülür seyler görüyorum ucuyor. sizce en etkılı çözüm ne olabilir kuşum çok kaşınıyor banyo da yaptıramıyorum sudan korkuyor girmiyor bi yardım ?

2. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Avisprey alın komple kafese sıkın yemlikleri çıkartıp suluğunu çıkartıp . Sonrasında 30cm uzaktan kuşunuza sıkın.

Bunu haftada en az 2 defa yapmanız lazım .

#2 CNK TC, 27 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 27 Mayıs 2014
  3. Ahmet Behçet

bit pire için demi yani bu avisprey çok etkili bişey olsun istiyorum.

4. sarpkale

sarpkale New Member

Beğenileri:
    0
    Kullanmadım Ardap sprey bu konularda kesin çözüm diye okumuştum.

5. Muhammed güler

Kardes uzaktan falan kuşa bit spreyi sıkıyım deme gözüne kaçar vilmectin veya ardap sprey ikisinden birisini bulmaya çalış gerisini çöpe at hiçbiri fayda etmiyor bu dediğim 2 ilaç kesin çözüm vilmectinin kullanımı farklı bulabilirsen ikisinden birini bul yoksa kus boyle ölüme kdr gider arkadasın dediği gibi butun malzemeleri bulaşık detarjanıyşa veya birşeyle cok iyi yikamalısın allah yardımcın olsun

Sayfayı Paylaş