Karadeniz Pet

Vivid muhabbet kuşu yemi

Furkan ŞAFAK

Paylaşımcı Üye
Vivid karışık muhabbet kuşu yemi kullanan arkadaşlar varmı? Yem hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum.

Ben bir ara kullanmıştım.. Benimde kuşumun da hoşuna gitmişti.. Güzel yemdir..

yemler arasında en iyisi hangisidir peki böyle sorayım soruyu:) ona göre almışken iyisinden alayım diyorum

vitakraftla bonieeyi karıştırıyorum yemede yanında yat

5-10 kg lik paketleri varmı peki o dedğiniz yemlerin duranettin bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:02 -->-> Daha önceki mesaj 17:59 --

25 kg lik büyük paketlerden alacağım aslında ben ama sizin dediğiniz yemlerin 5-10 kg lik paketleri varsa onları alır karştırırım ama eğer yoksa en kaliteli yemi öğrenip ondan alacağım teşekkürler

Kaç çift kuşunuz var? Ben şuana kadar hiç kapalı yem almadım.. Kullananlardan duyduğum kadarıyla Bonnie, vitakraft güzel diyorlar.. Vitakraft ki zaten avusturalya malı diye biliyorum sağlam markadır.. Versele Laga da güzel yemdir..Şuan bravo 302 kullanıyorum.. Memnunum ama bu yem bittikten sonra deli nature yem e geçmeyi düşünüyorum..

Benim iki cift kusum var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:49 -->-> Daha önceki mesaj 00:45 --

Yusuf kardesim yem degistirme nedenin hepsini tecrube etmekmi

Aslında şöyle ben kuş konusunda pinpirikli biriyimdir.. Herseyinin güzel ve iyi olmasını isterim.. Üretici abilerden gördüğüm duydugumla hareket ettim yem konusunda.. En son Gökhan abiden bravo 302 aldım üreticilerin genelinin kullandığı bir yemdir.. Yine yemi aldıktan 1 2 ay sonra piyasaya yeni çıkan deli Nature yemi duydum üretici abilerden onun için ona geçmek istiyorum..

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Geri