Karadeniz Pet

Voltaj düşerek lamba kapama

prax

Meraklı Üye
Başlıkta da dediğim gibi örneğin elimde belli saatlerde açıp kapatacak bi cihaz var prizli olarak buna ek olarak kapanma zamanına Yarim saat kala voltaj düşürerek lambayı söndürme imkanı varmı

Sent from my iPhone using Tapatalk

zaman ayarlı priz kullanıyorum akvaryumda ıstedıgınız zaman acılıp kapanıyor fakat dimmer özellikli olanına rastlamadım.

zaman ayarlı priz kullanıyorum akvaryumda ıstedıgınız zaman acılıp kapanıyor fakat dimmer özellikli olanına rastlamadım.

Bende zaman ayarlı kullanıyorum aslında yetiyor ama dimmer alsam ayreten 75 Tl filan bununla yapabilirmiyim

Geçen hafta bim den aldığım gece lambası var. 3 renkli beyaz mavi yeşil led li. İstediğiniz rengi üzerindeki dokunmatik tuştan ayarlıyorsunuz. Ve gün ışına göre yavaş yavaş odayı aydınlatmaya başlıyor yada yavaş yavaş kapanıyor. 10 liraydı 3 tane aldım. Çok işime yaradı. Güç tüketimi 0.04 watt.

Geçen hafta bim den aldığım gece lambası var. 3 renkli beyaz mavi yeşil led li. İstediğiniz rengi üzerindeki dokunmatik tuştan ayarlıyorsunuz. Ve gün ışına göre yavaş yavaş odayı aydınlatmaya başlıyor yada yavaş yavaş kapanıyor. 10 liraydı 3 tane aldım. Çok işime yaradı. Güç tüketimi 0.04 watt.

Bim de şimdi kalmamıştır marka model yazabilirmisiniz ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri