petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Voltaj düşerek lamba kapama

Konusu 'Kendin Yap Sistemler ( DIY )' forumundadır ve prax tarafından 12 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. prax

prax New Member

Beğenileri:
    0
    Başlıkta da dediğim gibi örneğin elimde belli saatlerde açıp kapatacak bi cihaz var prizli olarak buna ek olarak kapanma zamanına Yarim saat kala voltaj düşürerek lambayı söndürme imkanı varmı

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
    Aşağıdaki siteyi bir incele istersen. Ancak bu düzenek senin saat prizin kadar ucuz değildir. :)

AYDINLATMA CİHAZLARI

#2 Levent ACAR, 12 Aralık 2014
    Son düzenleme: 12 Aralık 2014
  3. OSMANLI

OSMANLI Member

Beğenileri:
    1
    zaman ayarlı priz kullanıyorum akvaryumda ıstedıgınız zaman acılıp kapanıyor fakat dimmer özellikli olanına rastlamadım.

4. prax

prax New Member

Beğenileri:
    0
    Bende zaman ayarlı kullanıyorum aslında yetiyor ama dimmer alsam ayreten 75 Tl filan bununla yapabilirmiyim

5. Emre DENİZ

Geçen hafta bim den aldığım gece lambası var. 3 renkli beyaz mavi yeşil led li. İstediğiniz rengi üzerindeki dokunmatik tuştan ayarlıyorsunuz. Ve gün ışına göre yavaş yavaş odayı aydınlatmaya başlıyor yada yavaş yavaş kapanıyor. 10 liraydı 3 tane aldım. Çok işime yaradı. Güç tüketimi 0.04 watt.

6. prax

prax New Member

Beğenileri:
    0

Bim de şimdi kalmamıştır marka model yazabilirmisiniz ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Emre DENİZ

8. prax

prax New Member

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş