Karadeniz Pet

volumee 20

hulk42

Yeni Üye
kusum sen sakrak kendi kendine mırıldanıp öterken dün basina tas dustu sanki, sus pus hic otmedi bu aksam otmeye basladi ancak sesi kısılmıs hasta gibi bir ötüsü var hic duyulmuyor sebebi ne olabilir davranislarinda bir degisiklik yok sadece ses. bide ayaklariyla kanatlarini geriyor kabarip silkeleniyor kasiniyor bunlar normalmidir ?
cevaplar icin tesekkurler

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Varsa fotografını da paylaşsanız daha iyi olur. ishal olabılır mı ?

foto atardim ama suan uyuyor, gorunusunde fark yok sadece ara ara bu hareketleri yapiyor hep kabarık durmuyor kabarıp silkeleniyor yemden baska bisey vermedim

muhtemelen ishal veya korkmuş.

buarada parçala bende malatyadanım. Sen aktifmisin bu kafes, kuş vb işinde

hayır kardesım daha 2 ay oldu baslayalı sadece bı tane 3 aylık yavrum var ıste :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:44 -->-> Daha önceki mesaj 00:43 --

foto atardim ama suan uyuyor, gorunusunde fark yok sadece ara ara bu hareketleri yapiyor hep kabarık durmuyor kabarıp silkeleniyor yemden baska bisey vermedim

hocam tüy dökme dönemı de olabılır kac aylıktı kusunuz.

Varsa fotografını da paylaşsanız daha iyi olur. ishal olabılır mı ?

foto atardim ama suan uyuyor, zaten gorunusunde fark yok sadece ara ara bu hareketleri yapiyor hep kabarık durmuyor kabarıp silkeleniyor yemden baska bisey vermedim 3 aylık kus en onemlisi sesi yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:51 -->-> Daha önceki mesaj 00:44 --

1 hafta once fotosu
20140302_210111.jpg

hocam eger cok asaırı hareketsız de kalıyorsa ıshal olabılır ama gene de cok kotu olursa veterınre danısmakta cok fayda var benımde kusum ıshal olmustu goturdum veterınere bı toz karısım verdı suyuna 3 gun kattım hemen duzeldı.

Geri