petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

vücut olarak gelişim ne zamana kadar sürer ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve SefaKaraa tarafından 5 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. SefaKaraa
    Gizli

SefaKaraa Guest

iyi akşamlar. erkek kuşuma aldığım dişi kuş erkeğin yanında ufak kaldı. erkek 4-5 aylık ingiliz kırığı. dişi 2 aylık civarı. boy ve genişlik farkının yavru vermede sıkıntısı olur mu ? çıkan yavruların büyüklüğü nasıl olur. en önemlisi bu dişinin büyümesi devam eder mi ? bu şekilde boy farklı olan çifti olan ve yavru alan arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum.
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG][/url][/IMG]

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    yavrular farklı cıkabilir anayada çekebilir babayada bu tamamen kuşlarınıza baglı bu tür kuşlar pek büyümezler zaten dişinizin daha fazla büyüyeceğini sanmıyorum

3. SefaKaraa
    Gizli

SefaKaraa Guest

bu kuşu aldığım üyeden daha önce bi yavru aldım erkekti gittim bunu aldım. şimdi 2. kez değiştmeye utanıyorum vallaha :D

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. Muhabbet kuşunun vucudu

,
  2. kuşlar ne zamana kadar gelişimini nezaman tamamlar