Karadeniz Pet

Wunder Vogel???

ShuTTer

Yeni Üye
Arkadaşlar bu marka yemi kullanan var mı?
Wunder Vogel Selections kullanan varsa bir yorum yapabilir mi dışardan bakınca iyi gibi duruyor ama 1 sene oldu hala bir yem oturtamadık...

türk markası galiba bu ve pek kullanan yok bu markayı

ben kullandım versela laganın taklidi ürünler üretiyorlar türk malı izmir menşeili

Çuval dan bölünmüş yeme
güvenme 10 kilo yemin
içine 2 kilo darı koysa
kafadan extra % 20 kâr
yapar bunu kimsede ayırt
edemez
en iyisi kapalı yem
açık yemin ucuz olması
bu yüzden

Mustafa Bey iyi midir peki yoksa versele mi alalım?

Bonnie Versele ...bu Wogel de ilk defa gördüm içeriği fena değil gibi geldi
Vitadan sonra bulamadım bi türlü benim kuşum mama da yemiyor ki varsa yoksa darılar
Bir tek muz seviyor

Bir çok hayvan için ürünü var ben ilk Hamster için kullandım fiyatı diğer markalara göre çok uygun yerli malı sonuçta gümrük vergisi, ithalatçısı, ithalat nakliyatı vs masrafları yok. Pahalı ve çok kaliteli denilen markalarla muhabbet kuşu için olanıda dahil kalitenin aynı olduğunu düşünüyorum. Hamsterdan örnek verebilirim, pahalı diğer markaların yeminde 4-5 farklı tohum vs varken bu Wunder Wogel'da 8-9 farklı besin vardı. Hepsinden azar azar konulmuş ama çeşit çeşitti bu çok önemli bir şey. Muhabbet kuşunda da denedim onda da öyle hatta kuş sağlığına zararlı diğer boyanmış ekmek parçaları vs yoktu içerisindekinin tam listesi: Sarı kum darı, kızıl kum darı, beyaz kumdarı, kuş yemi,rapiska keten tohumu,yulaf,aspur, kuş bisküvisi, Nijer tohumu, kabuksuz kum darı .

Wunder wogel yerli bir üretici bildiğim kadarıyla kullanıp memnun olan arkadaşlar var

One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Versele Laga budgies prestige güzel bir yem markası. Bir de Gold Wings Budgies

Geri