petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ya evcilleşmezse ?

Konusu 'Bakım Beslenme Üretim ve Yetiştirilmesi' forumundadır ve mujde hatipoglu tarafından 26 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. mujde hatipoglu

Arkadaşlar yavru bir ekledim var. Kafesin içinde elim denm yem yiyor bir kaç saniye elime de biniyor ama dışarı çıktığı zaman mümkünati yok elime gelmiyor gördüğü gibi kaçıyor aslında hiç elimle alip korkutmadim da ama. Sizce evcilesmeme ihtimali olabilir mi

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Zamanla alışacaktır. Şöyle bir taktik uygulamanı önerecem.
    Kafes içinde her elden yem verdiğinde bir zil sesi çıkartın.
    Kafes içinde zil sesini duyduğunda yem geleceğini anlasın kerata.
    Dışarı çıktığında da aynı metodu deneyin bir süre sonra bakalım ne tepki verecek.

Dışardan kafese kendi mi giriyor, elle yakalayıp mı sokuyorsunuz?

3. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Disarida 1 ayda ele gelmeye basliyorlar.

4. Adalet TOSUN

Adalet TOSUN New Member

Beğenileri:
    1

Pavlov'un köpeği gibi... :) işe yarar bencede hocam...

5. mujde hatipoglu

Elle kesinlikle tutmuyoruz levent bey puzzle kutu kapagina alistirdik onun kenarina bindirip kafesin kapagina goturunce iceri giriyor kendisi de giriyor acikinca su zil isi cok mantikli geldi klasik kosullandirma super, deneyecegim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:48 -->-> Daha önceki mesaj 02:46 --

yukarida ayrica cevap yazdim Teşekkürler levent bey saygilar

Sayfayı Paylaş