petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ya sizce ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa ÇOLAK tarafından 28 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa ÇOLAK

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar yem olarak acik yem mi kapali kutularda yem mi öneriyorsunuz? eger kapali ise hangi marka tavsiye edersiniz ?

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    vitakfart alabilirisniz az sayıda kusunuz varsa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:15 -->-> Daha önceki mesaj 10:14 --

kapalı paketli yemleri alın açık yemler her seye acıktır toz mikrop fare böcek vb pisliği barındırabilir

#2 Ömer Macit, 28 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 28 Temmuz 2014
  3. Mustafa ÇOLAK

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim :)

4. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Vitakraft,Witte mole, versele laga, kiki, tropifit alabilirsiniz. Yerli markalardan uzak durun. Zorda kalırsanız mavi boncuk alın. Yemlerin içindeki kanarya yemi az bana göre. Kanarya yemi karıştırın. Biraz da yulaf ve aspir tohumu karıştırın.

5. Fatih TEKSOZ

Beğenileri:
    0
    ilknur hanım bu aspir tohumunu nereden bulabiliriz ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:28 --

ilknur hanım aspir tohumunu nereden bulabiliriz ?

6. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
  7. Fatih TEKSOZ

Beğenileri:
    0
  8. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    En güzeli kendiniz yetiştirin :) Sadece küçük bir saksı ve biraz toprak yeterli :)

9. BARLAS

BARLAS Member

Beğenileri:
    0
    Yem yelpazesi geniştir. Vitakraft-Versele Laga ve az miktarda aspur karıştırdım ben. Çok şükür kuşun yem seçme problemini çözdüm. Akıllı yemlik ile de günde ne kadar yediğini görüyorum. Haftada 1 adet dal darı kafesin dibine koyuyorum. Armut, kırmızı üzüm ve elma da (çekirdekleri de dahil) yaz meyvelerimiz. Benim 1 adet kuşum var. Rahatını siz düşünün :)

Sayfayı Paylaş