Karadeniz Pet

ya sizce ?

Mustafa ÇOLAK

Meraklı Üye
Arkadaslar yem olarak acik yem mi kapali kutularda yem mi öneriyorsunuz? eger kapali ise hangi marka tavsiye edersiniz ?

vitakfart alabilirisniz az sayıda kusunuz varsa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:15 -->-> Daha önceki mesaj 10:14 --

kapalı paketli yemleri alın açık yemler her seye acıktır toz mikrop fare böcek vb pisliği barındırabilir

Son düzenleme:
vitakfart alabilirisniz az sayıda kusunuz varsa

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:15 -->-> Daha önceki mesaj 10:14 --

kapalı paketli yemleri alın açık yemler her seye acıktır toz mikrop fare böcek vb pisliği barındırabilir

teşekkür ederim :)

Vitakraft,Witte mole, versele laga, kiki, tropifit alabilirsiniz. Yerli markalardan uzak durun. Zorda kalırsanız mavi boncuk alın. Yemlerin içindeki kanarya yemi az bana göre. Kanarya yemi karıştırın. Biraz da yulaf ve aspir tohumu karıştırın.

ilknur hanım bu aspir tohumunu nereden bulabiliriz ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:39 -->-> Daha önceki mesaj 23:28 --

Vitakraft,Witte mole, versele laga, kiki, tropifit alabilirsiniz. Yerli markalardan uzak durun. Zorda kalırsanız mavi boncuk alın. Yemlerin içindeki kanarya yemi az bana göre. Kanarya yemi karıştırın. Biraz da yulaf ve aspir tohumu karıştırın.

ilknur hanım aspir tohumunu nereden bulabiliriz ?

En güzeli kendiniz yetiştirin :) Sadece küçük bir saksı ve biraz toprak yeterli :)

Yem yelpazesi geniştir. Vitakraft-Versele Laga ve az miktarda aspur karıştırdım ben. Çok şükür kuşun yem seçme problemini çözdüm. Akıllı yemlik ile de günde ne kadar yediğini görüyorum. Haftada 1 adet dal darı kafesin dibine koyuyorum. Armut, kırmızı üzüm ve elma da (çekirdekleri de dahil) yaz meyvelerimiz. Benim 1 adet kuşum var. Rahatını siz düşünün :)

Geri