petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ya tüyü görmeyeydim ;(

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Yücel YETİMOĞLU tarafından 5 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Yücel YETİMOĞLU

bugün okuldan geldm kapıdan girdim bi baktm ev arkadaşlarmdan biri ( okan - kayserili ) odamın oldugu koridorda bna dogru geliyo beni görünce biraz degşti :mad: dedim hayırdr :) hiiç dedi yanımdan geçti arkamı döndüm bide ne göreym dirsegnde tüy :eek: yakndan kuş sesi geliyo OKAAANNN.... lutinomu cebine koymuş :confused: bana bakarak diyo bana yemek ısmarlamınyn bu kuşa 50 60 lira veriyn :D:D

2. Cihan AYTAN

Beğenileri:
    24
    ilginç ev arkadaşları komedi olmuş :)

3. Mehmet Kurt

Odanız ayrı ise kapısını kilitleyin.Yok aynı ise kilitli bir kafes yapın.Ayrıca sizi bilmem ama böyle yapan biri ile arkadaşlık yapılmaz...

4. Yücel YETİMOĞLU

hocam odamı zaten kilitlyorum dışarı çıktgmda , arkadaşlar kuşlara ne kadar düşkün oldugumu bildikleri için şaka yapmak istemiş öneri için saolun mehmet bey

Sayfayı Paylaş