petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yabani kuşum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Necib Karabulut tarafından 11 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Arkadaşlar dişi kuşum eğitilmemiş yabani şu anda kuluçkada büyük ihtimalle ama yuvasına bakılmasına oynanmasına asla izin vermiyor,içinden çıkmıyor. Sizce ben bu kuşun yumurta kontrolünü nasıl yapacağım , yavrular çıkınca İnşaallah yuvayı nasıl kontrol edeceğim yavruları beslemek gerekirse nasıl besleyeceğim, yuva temizliğini nasıl yapacağım? Aydınlatırsanız sevinirim.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Yuvalığın kapağını aç, elinle kış kış yap, kafese doğru çıkması gerek. Israrla çıkmıyorsa, rahatsız etme öyle gitsin.

3. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Tşkler.Kuşum kapağı açınca hırlıyor,ıstırmaya çalışıyor.Kapağı tam açarsam dışarıya çikp bana saldırabileceğini veya bi zarar göreceğini( iyi uçamiyor da) düşünüyorum.Elimlw kış kış yaparsam da ilk kuluçkası bi de yumurtalara zarar verir diye korkuyorum. Hiç rahatsız etmesem yavrular büyüyene kadar bi sorun olur mu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:08 -->-> Daha önceki mesaj 13:27 --

Sorun olur mu?

4. Ediz Edizoğlu

Muhammed kardeşim ayni sorunu bende yasiyorum kac yumurta var onu bile bilmiyorum daha . Ben ellemiyorum biraktim oyle

5. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    sorun olmaz hiç ellemeyin bırakın o zaman o kendisi yavruları besler.

6. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Tamam artık rahatsız etmeyeceğim.Çok tşkler hepinize.

Sayfayı Paylaş