petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yabanileştiler !

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve CEM CANER tarafından 3 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    Merhaba arkadaşlar forumda henüz yeniyim konuyu doğru yere açmadıysam kusura bakmayın , 2 tane muhabbet kuşum var 2 side aldıgımda 1 aylıklardı ilk aldığım zamanlarda elime rahatlıkla geliyolardı sevmeme izin veriyorlardı fakat zamanla biraz ürküttüm sanırım ve benden kaçmaya başladılar yaklaşık 8 aydır bendeler son 3 ay pek ilgilenemedim onlarla şimdilerse sevip oynamak istiyorum ama beni tanımalarına rağmen en ufak hareketimde bile kaçıyorlar benden onları tekrardan kazanma şansım varmı ? ve şu sıralar çiftleşme dönemine girdiler sanırım yuvalığı koydum girip cıkıyolar icine

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    yardımcı olabilecek kimseler yokmu ? kuşu ilk aldığımızda önerilen eğitimleri denemelimiyim ?

3. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Ürktüyse alışması biraz zor oluyor özellikle bu hayvanlarda

4. armand0

armand0 Guest

İlgi göstermediğiniz için sizden korkabilirler zaten erişkin olmuşlar artık yavrusunu alıp yavruyu eğitebilirsiniz

5. gurcan38

gurcan38 New Member

Beğenileri:
    0
    yavruyken gelirler büyüdükçe asileşirler. çift kuş aldıysanız bir kenara bırakın çiftleşinler bakmak için ise 1-1,5 yıl tek bakın sonra çiftleştirirsiniz ben çiftlerimden yavru alsam öyle yapacağım.

6. Mana

Mana Guest

bence deneyin şansınızı ilgi gösterin ödüllendirin farklı yiyeceklerle elinize gelince veya yanaşmanıza izin verince.yalnız daha önce vermediğiniz ve onların sevdiği bir tatlı türü olsun bu. yavrulayınca da yavrularına ilgi gösterirseniz alışırlar hemen zaten

7. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Çiftleşleştilerse bence artık fazla ilgilenme bir süre "genel ihtiyaçlar hariç"

8. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    benimkiler yemden başka hiçbirşey yemiyorlar ne versem yemiyorlar :D

Sayfayı Paylaş