petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yabru kuşum ishal

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Eray ULUTAŞ tarafından 5 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Eray ULUTAŞ

bugün kuşumla oyun oynarken fark ettimki halsizdi sonra bildiiğiniz su gibi tuvaletini yaptı. ben endişelendim çarşıya çıktım hem avisol marka vitamin hemde
    avidiare adlı bağırsak antibakteriyeli aldım 2.5 ml koyun yazıyodu suyuna koydum ama daha hiç vitamine başlamadım şu ishal hastalığı geçsin ondan sonra başlayacağım peki bu hastalıktan kurtulamama ihtimali varmı

2. Eray ULUTAŞ

arkadaşlar lütfen bilgi verin çok çaresizim napacağım lütfen

3. Oğuz Emre

Oğuz Emre New Member

Beğenileri:
    0
    Haşlanmış patates verin bir an önce. Yemezse normal yemine karıştırıp verin. Avidiare diye bir ishal ilacı var petshoplardan alabilirsiniz. Suyuna da onu ekleyin.

4. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Patates haşlayıp verin, suyuna 1 çay kaşığı ucu kadar Türk Kahvesi koyun. Kafesi kalın bir şeyle sarın boş bir taraf bırakın. Sıcakta tutun.

5. Umutcan AĞLAR

++++++++++++++++++++

6. Eray ULUTAŞ

Bilgi vrrenlere tesekkurler

7. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Rica ederim.

8. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    avidare ilacını ağzına şırınga ile 1 damla damlatın, tamamdır...

Sayfayı Paylaş