petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

yağlanma var :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Dgkn25 tarafından 14 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Dgkn25

Dgkn25 Guest

kuşumda aşırı yağlanma var ne yapmalıyım yardım lütfen

2. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    73
    kerdeşim yağ yakmaya yardımcı yemler var ucuz 5 tl falan ve kuşun yavru değilse ki bence değil :) bol bol uçur kuşu sal evin içinde uçsun

3. Dgkn25

Dgkn25 Guest

Teşekkür ederim bu yemlerden hangi marka olanı iyi peki ve kuşum 1 ay önce astım olmuştu ilaç tedavisiyle atlattı ama bununda etkisi olur mu

4. Tevfik AKTUNÇ

Evet arkadaşın dediği gibi, öncelikle kuşun hareketleri çok önemlidir. Evin içine salın uçurmaya çalışın, sürekli hareket etsin. Gerekirse siz kovalayın kuşu ;)

5. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    yağ yakmaya yardımcı yemleri boşverin uygun ortamınız varsa kuşu salın ucsun

6. Sefer CANDAN

Keten tohumu, aspir, nijer gibi yağlı tohumları mümkün olduğunca azaltmakta iyi olur

7. Dgkn25

Dgkn25 Guest

herkese yormlar için teşekkür ederim ama çok açamıyorum çünkü kuşum astım olmuştu hemen nefes nefese kalıyor :S

8. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Nijer falan vermeyin yağlanmayı artırır. Bunun yerine büyük bi kafes olsun fazla tünek olmasın uçsun içinde hareket etsin

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

9. Sefer CANDAN

Benim gibi koy 65 lik cifthaneye bak yağ fln kalıyo mu:)

10. Dgkn25

Dgkn25 Guest

Teşekkür ederim yardımlarınız için

11. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    suluguna bi kaç damla limon suyu damlatmanı önerırm bol bol ucur baska turlu bı yolu yok

Sayfayı Paylaş