petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yağlanma ve mama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve utku yalçın tarafından 13 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. utku yalçın

Merhaba arkadaşlar, kuşlarıma haşlanmış yumurta bebe büskivi irmik etimek ve havuçtan oluşan bir mama veriyorum, sorum bu mama kuşların kızışmasına yardımcı olur mu ? Ayrıca bu mamayı haftada kaç günde bir vermeliyim ve bu mama yağlanmaya neden olur mu ? Değerli yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kızışmasını sağlar tabi yağlanma yapacagını hiç sanmıyorum haftada 2 gün veriyorum ben doğrumu emin degilim

3. MevlütŞimşek

MevlütŞimşek New Member

Beğenileri:
    0
    havuç kızışmasına yardımcı olur. mama eş kuşlara haftada bir veya iki kere verilmeli. yumurtalı kuşlara hergün(ancak havuçsuz) olarak verilir. yağlanma konusunda bişey diyemiyeceğim.

4. Yılmaz Ç.

Yağlanma yapmaz ama yumurtalı yapacaksanız 7 saat sonra çıkarmanızı öneririm. Haftada 2 kere ideal olandır. Fazla vermeyin.

Sayfayı Paylaş