Karadeniz Pet

yağlanma!!!

• Konbuyu başlatan Halis ÖZKAN
  • Başlangıç tarihi
H

Halis ÖZKAN

Guest
http://m1305.hizliresim.com/19/7/mu692.jpg

arkadaslar resimdeki sağdaki erkek kuşum sanırım yağlanma sorunu var dişi o kadar kızıştıkı kıpkırmızı oldu ceresi fakat erkek te tık yok hergün uçurmaya çalışıyorum kuş pat yere düşüyor kendisi uçsun diyorum vitrin eşyası gibi oldugu yerde duruyor büyük salmayı son 10 gündür sadece bunlara tahsis ettim 80x40x40 ama erkek akıllı yemliğin başına geçiyor saatlerce yem yiyor tüneğe geçmeye ile eriniyor dişi acıktıgı zaman zorla oradan kovalıyor mama ve nijer vermiyorum sadece yem ve sebze veriyorum ama sonuc hüsran başka bir çözümü varmı yardımcı olursanız sevinirim ayrı bir kafese alıp sadece sebze versemmi yemi bile yutuyor bitirmeye calısıyor 1 günde küçük yemliğin hepsini yiyor abartısız

mu692.jpg

Geçmiş olsun halis abi. ilk kuşumu ben bu yağlanma yüzünden kaybettim, ne yaptıysam bu yağ sorununu çözemedim hiç bi tecrübem yok bu konuda.Umarım tecrübesi olan arkadaşlar en kısa sürede yardımcı olur.

valla yakında bende kaybedecek gibiyim baktıkca sinir olmaya başladım başka bir çiftiminde dişisi 2 hafta önce getirdim hala stresi üstünden atamadı beni görünce soluk soluga kalıyor cok korkuyor birtürlü alışmadı bu iki çift beni delirtecek hobiyi bıraktıracaklar o derece

usta sorma ben yıllardır bu stres yer değiştirme muhabbeti yüzünden neler çektim ya o kadar şansızım ki aldığım bütün kuşlar çiftler yerlerine alışamadı stres yaptı öldü vs. inşallah en kısa zamanda düzelirler hocam..

inşallah kardesim varya benide strese soktular bira mayası geçirir dediler verdim hala bir sonuc yok

inşallah ya inşallah en kısa zamanda düzelirder de yavrularını alırsın bol bol..

Geri