petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yağlı radyatör kullanımı ?

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve korkmaz256 tarafından 11 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar yağlı radyatör almayı düşünüyorum... nasıl kullanılır ? ve sıcaklıgı 24 26 arası tutacağım nasıl olacak bu sıcaklıgı ayarlanıyormu ? sürekli çalışması gereklimi ? ne kadar para yakar ? elektirklemi çalısır ? :eek:

2. BENLİOGLU

BENLİOGLU Member

Beğenileri:
    0
    [MENTION=12762]levent[/MENTION]acar abimizde vardi bir ara satiyordu onunla bir gorusin isterseniz

3. sando

sando New Member

Beğenileri:
    0
    ben kullandım vestelin 11 dilimlisi vardı. kullanımı güzel. sıcaklığı ayarlayabiliyorsun istediğin sıcaklığı bulunca dinlenmeye geçiyor. elektrik tüketimi bir ufoya göre daha az ama sürekli kullanacaksan tavsiyem inverter klima al daha az yakıyor.

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Ben elimdekini verdim bir arkadaşa.
    Yağlı radyatörler şimdilerde termostatlı. Elektrik kullanacaksan ne olursa aylık 100-150lirayı gözden çıkarmalısın.

5. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    eyvallah elektrik pek önemli değil parası

6. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Kullanacağınız cihazın üzerinde kaç watt olduğu yazar mese 500-1000-1500 gibi, 1000waatlık bir cihaz yaklaşık bir saatte 1kw yakar, 1kw elektirikte faturanıza 0,480 civarı yansır, buna göre ne kadar yakacaksınız nasıl kullanacaksınız karar verin, Örneğin ben ufak şu kuru üflemeli sobalardan kullanıyorum kümesimde, zaman ayarlı bir piriz aldım, her saat 15 dk yanıyor, ona görede 50-60 tl arası fatura geliyor

7. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    eyvallah kardeşim

Sayfayı Paylaş