Karadeniz Pet

yağmur üretimden alınan jumbolar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Furkan ŞAFAK

Paylaşımcı Üye
mllZd1.jpg

Masallah resimler biraz uzak.tam goremedik kuslari :)

bende tam göremedim ironi olsun diye paylaştım açıkcası jumbo diye aldım dişi sence jumbo mu bence değil

hocam bu yagmur uretım neresı bıraz bılgıde verırsenız iyi olur.

ithalat yapan bir firma yurt dışından evcil hayvan ithal ediyorlar

ben erzincandayım aradım rica ettim zar zor kuş ayırttım erkeği seçtim dişiyide siz ayarlayın abi bu işin ustası sizsiniz dedim arkdaşım almaya gitti kuşları bana bi resim yollarmısın dedim bu resmi yolladı dişi kuşu görünce çok büyük hayalkırıklığına uğradım açıkcası

Furkan bey ne kadara mal oldu?

180 tl ye aldım sivasta 250 idi çifti kuşlarda kuştu harbi harbi jumbo iri kuşlar ama burası daha ucuz diye buradan aldım açıkcası erkeği seçtim resmi çizdim erkek bu olacak dedim erkeğe görede dişi ayarlarsan sevinirim abi dedim ayırdığı dişi bu işte siz siz olun görmeden almayın arkadaşlar ben pişman oldum

Firma hata yapmış size karşı o ayrı bir konu, ithal olmaları daha büyük bir sorun bence 70 tl daha fazla verilip türkiye üretimi kuş almak daha mantıklı, en azından buraya uyum sağlamış kuş oluyor

Jumbo deiller ing kirigi bunlar

Adamlara güvendik yanlış yaptılar allaha havale ediyorum şu saatten sonra

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:46 -->-> Daha önceki mesaj 23:23 --

277RZq.jpg

erkek olarak bu kuşu istemiştim ama arkadaşımın çektiği resimde bumu değil mi belli olmuyor jumbo diye bu dişiyi koydularsa eminim ki bnm istediğim erkeğide koymamışlardır

evet benzemiyor :S

kuşlar sabah gelecek bakacam yakından fotolarını çekip burayada koyacam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:57 -->-> Daha önceki mesaj 23:51 --

oQQbLb.jpg

vzzkY4.jpg

p44yYo.jpg

6RRgll.jpg

lYYJ0g.jpg

mllOdZ.jpg

Kuşların yakın çekim hali bence jumboya benzemiyor sizce ?

Hocam bana göre kırık kuşların.

Edit : Hocam ne kadar para verdin peki bu kuşlara.

Son düzenleme:
ağa bu nasıl jumbo ! , hakıkatten kırma bencede , GÖRMEDEN KUŞ MU ALINIR :)

Oncelikle gecmis olsun ingilizlerin soyle bir lafi var " ucuz mal alacak kadar zengin degilim " sanirim anlatabildim :)

jumbo kuşlar diye paylaşılmıştı insanlara güvenerek aldım arkadaşım gitti aldı istanbuldan 180 tl verdim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...