Karadeniz Pet

yağmur üretimden alınan jumbolar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çiftini 180 e aldım jumbo denilip böyle çıkması canımı sıktı sadece

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

anladım kardeş eğer istediğin kuşları göndermedilerse hakkını ara . ama bence çift için 180tl gayet iyi

Jumbo denilip fos çıkması sıkınkı herneyse artık ypck bişeyim yok

Furkan kardeşim ben Hüseyinle konuştum, senin arkadaş ordakğ kuşun resmini çekip sana göndermiş sende okeylemişin, bu hafta sonu gidip 1 takım 90 lira olan Jumbo dan alıp paylaşacağım,

Resimleri zaten burada paylaşmıştın abi bende paylaşmıştım arkadaştan foto istedim evet istediğim kuşları vermiş mi diye sanada msj attım zaten erkek belli olmuyo dişiyi görünce yıkıldım dedim resimler baya uzaktı yakından bakıp paylaşacam dedim kuşlar bugun geldi bende paylaştım hatta sende kırık olduğunu söyledin ama sitelerinde jumbo 90 tl yazıyordu kırık olduğunu bilsem yada jumbo kırığı yazsalardı alırmıydım tabi almazdım abi

Güzel kardeşim ben yeni kuş almıyorum, bak bu önümüzdeki hafta içi 1 takm Jumbo alacağım 180 liradan fazlada vermeyeceğim, onun resmini paylaşacağım,

Facebook sayfalarında jumbo yazıyor mu yazıyor abi saydada paylaşılan kuşlarla bana gelenler sence aynı mı? Ben istanbulda olmadığım için görerek alma imkanım olmadı jumbo dediler bende onlara güvenerek aldım ne bileyim ben kuşlar kırık çıkacak neyse ki bu acı bi tecrübe oldu artık bana daha da böyle bi işin içine girmem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:06 -->-> Daha önceki mesaj 22:42 --

Hüseyin abi aradı konuştuk kendiside memmuniyetsizliğini belirtti bende belirttim meseleyi çözdük

Kupaları teslim alan arkadaş getirsin geri, parasını Hüseyin kardeşim teslim edecek, yada hesap numaranı yolla yatırsın

Konuştuk halledecez

beklenen oldu satıcı kuşlarının arkasında durdu , senide mağdur etmemiş oldu , :) yanlış anlaşılma olmuş demek ? öylemi

Evet arkasında durdu kırık değil ama beğenmediysen ilk bize arayıp söyleseydin demişti ben faceden yazdıydım cvp vermemişlerdi sonra kendisi aradı beni konuştuk hallettik

Evet arkasında durdu kırık değil ama beğenmediysen ilk bize arayıp söyleseydin demişti ben faceden yazdıydım cvp vermemişlerdi sonra kendisi aradı beni konuştuk hallettik

İyi hocam halletmene sevindim gönderecegin kuşlarında resmini iste.

Göndereceğin kuşların resmini iste derken hocam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:55 -->-> Daha önceki mesaj 14:49 --

y3yma3u7.jpg

Bu jumbo nasıl sizce sivasta görmüştüm satılmadıysa bunu alacam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:56 -->-> Daha önceki mesaj 14:55 --

u4usataj.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:56 -->-> Daha önceki mesaj 14:56 --

aje2adag.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:57 -->-> Daha önceki mesaj 14:56 --

ga5apeve.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:00 -->-> Daha önceki mesaj 14:57 --

İyi değil denilirse almayacam ustalar yardımcı olurlarlarsa sevinirim

Yani alacağın kuşların önce fotoğraflarını iste gör öyle al demek istedim. Bu son eklediğin kuşlarda güzel ne kadar istiyor bunlara ?

240-250 en fazla

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:56 -->-> Daha önceki mesaj 15:01 --

Arkadaşlar son eklediğim kuşlar jumbo değil mi vasıfları nasıl ayrıca bi yardımcı olursanız sevinirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:00 -->-> Daha önceki mesaj 19:56 --

ustalar bu kuşa bakıp yorum yaparlarsa sevinirim kuş iyi değilse almayacağım ustaların yorumları önemli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...