Karadeniz Pet

yakın zamanda satışa sunacağım anne/baba ve yavruları

HASAN YAVUZER

Meraklı Üye
Arkadaşlar zamanım olmadığı ve evden bir süre ayrı kalacağım için damızlık çek kuşlarımı evden ayrılmama yakın satmayı düşünüyorum. 1,5 yaşındalar. 3 ağız yavrularını aldım. Erkek konuşuyor ve eğitimlidir. Yavrular şuan daha küçükler, yem kırmaya başladıklarında satışa sunacağım. Yavrular tüy dağılımı, renklerindeki canlılıklarından ve iriliklerinden dolayı sağlık durumlarını sanırım belli ediyorlar. periyotik bakımlı kuşlardır. Sağlam üretken kan kuşlardır. Bugün yavruları alsam 15 gün sonra yumurta garantidir. Bütün ekipmanlarıyla birlikte (çifthane kafes yuvalık yemler banyoluk v.s elimde ne varsa) satacağım. Çifthane tepsili/tavalıdır.

MAŞALLAH'ı esirgemeyelim. Teşekkürler.

Maşallah beyaz olanı gözüme kestirdim hocam benimde erkek çekoslavak var :) hangi şehirde yaşıyorsunuz... (Dişi ise)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Masallah kuslar harika ama beyaz olan erkek sanırım o ne duruş öyle kasılmış resmen

Beyaz kuş çok güzel maşşallah bide yakından çekseniz

dostum fotolari yandan çekseydin keşke havadan çekince pek göremeiyoruz kuşlari

Arkadaşlar beyaz kuş derken babalarını kastediyorsanız adı saldıray bu da banyodan sonraki verdiği poz. Beyzade eğitimli ve konuşan kuştur.

Arkadaş yakından her daim çözünürlük bozuluyor insanlarda böyledir uzaktan güzel gelen kız yakınlaşınca umduğun gibi olmuyor :D kuş erkekmiş ilgili ve dişisi olan arkadaşlara duyrulur :D

Saldıray & Kezban çiftinin kendileri ve bir önceki yavrularının resmi.

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.

Arkadaşlar; yavruların anne ve babası iri çek olduğundan, yavruların iri durmasına aldanmayın daha yem kırmaya başlamadılar. Bir hafta / on gün kadar zamanları var.

Son düzenleme: