Karadeniz Pet

Yakisikli damat geldi:)

• Konbuyu başlatan Bahattin GENÇ
  • Başlangıç tarihi
B

Bahattin GENÇ

Guest
Merhaba arkadaslar.Maalesef albino kusum,lutino olan sari kizimiza karsi cok ilgisizdi.surekli kaciyordu bende degistirme karari aldim ve bugun yakisikli bir ingiliz getirdim.Evde daha ilk gunu ve haliyle hem heyecanli hemde urkek alisma surecini tamamlayana kadar ayri bir kafeste tutuyorum karsilikli birbirlerine yavas yavas otmeye basladilar umarim es olup guzel guzel yavrular verirler.Sizce iyi bir cift olurlarmi?yorumlarinizi ve masAllah larinizi eksik etmeyin lutfen.

Kuşlarınız çok güzel. Kafeslerde harika. Umarım iyi Eş olurlar ve sizi yavrucaklarıyla mutlu ederler. Maşallah demeyide Unutmayalım :)

Hayırlısı olsun abi. bende dişiyi değiştirdim bakalım görelim.

maşaallah...güzel kuşlar...ilk etapta kafesleri ayırmanız iyi olmuş...bence dişiyi erkeğin kafesine atın bir kaç gün sonra...hayırlısı...

maşaallah...güzel kuşlar...ilk etapta kafesleri ayırmanız iyi olmuş...bence dişiyi erkeğin kafesine atın bir kaç gün sonra...hayırlısı...

Tesekkur ederim Murat bey aslinda ben tam tersini dusunuyordum cunku disi hemen hemen 1 fatadir benimle ve yerini benimsedi artik digeri ise bugun geldi.