Karadeniz Pet

yakışıklı kaç yaşında

• Konbuyu başlatan Lütfi ÖZER
  • Başlangıç tarihi
L

Lütfi ÖZER

Guest
arkadaşlar hobihanemde yavru sıkıntısı irilik olayınıda çözdüm fakat renk için 1 tane dişim var dı bide yakışıklıyı transfer ettim fakat yaşı hakkında emin olamadım sizce kaç yaşında bu iş yaparmı .

Uploaded with ImageShack.us

ohoooooo senin kuş başçavuş olmuş :) 1.5 2 yaşından aşağı değil

ohoooooo senin kuş başçavuş olmuş :) 1.5 2 yaşından aşağı değil

iş yaparsa gerisi önemli değil kuş ayak felan atıyor ama yaştan kaybedebilir diye düşünüyorum maksat 1 2 ağız yavrusunu alıp aralarında eleyerek damızlık ayırmak çok sağlam yavruları oluyordu bunun 6 7 aydır satmıyodu oğlan dünde sinirli anında kaçırmadım :)) çok yakışıklı bi hayvan karnının altındada 3 4 çeşit renk var

Lütfi Bey benim tahminimce yaşı 1,5 - 2 arası bir civarda. Yanıltmış olmak istemem ama bir de diğer arkadaşlar baksınlar. Kızışmış, çok rahat iş yapar merak etmeyin :) Anlaştılar mı?

Lütfi Bey benim tahminimce yaşı 1,5 - 2 arası bir civarda. Yanıltmış olmak istemem ama bir de diğer arkadaşlar baksınlar. Kızışmış, çok rahat iş yapar merak etmeyin :) Anlaştılar mı?

anlaşmaya anlaşmadılar çünkü bu yeşil dişinin erkeğini farklı bi dişiye attım erkeği ötünce buna dalıyor mallesef ama elimizde bi 5 aylık sarı güzel bi yavru var babası albinoydu onunla atacam bunu o dişi buna bayılıyor buda ona onun için biraz zamana ihtiyaç var

boşuna diyorum başçavuş diye.deneyimli o biçim iş çıkar bundan

boşuna diyorum başçavuş diye.deneyimli o biçim iş çıkar bundan

valla abi öle olursa benim çok işime yarar burası elbistan burda böle kuşlar 100 120 tl inanki çünkü kuş az ve şöyle bişey var bu kuş iride onun için uğraşıyorum

Geri