petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Yakışıklının yeni arkadaşıyla ilk anları

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Duranettin ERAYDIN tarafından 13 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

MUTLUYUZ
    [YOUTUBE]ZzoeZlq1beM&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

...................................................................................................
    Bu da pencere manzaramdır:

2. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    erkek deilmi ben disi sandim xD

3. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    maşallah ama bana göre yanlış bir seçim olmuş dişinin rengi. parçalı sarı yerine yerli bir spangle daha iyi olurdu ama önemli olan oğlunuzun anlaşması bol yavrular almanız dileğiyle

4. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Normalde kuşlar çok eski deseydiniz, dişide yumurta mı var derdim :)

5. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

......................................

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:45 -->-> Daha önceki mesaj 23:25 --

BUGÜN 2. GÜNÜ EVDE DEĞİLKEN SÜREKLİ TELİN YÜZÜNDE GEZİNİYORMUŞ YARASA GİBİ.
    TÜNEKTE FAZLA DURMUYORMUŞ TELLERE TIRMANIP TAKLA ATIYORMUŞ.
    BEN DE KAFES TELLERİNE TIRMANIP TAKLALAR ARTTIĞINA ŞAHİT OLDUM NORMALMİDİR?
    not: üst taraflarında 1 çiftim daha var üstteki çiftin erkekği çok ötüyor bu dişide o tarafın tellerine çıkıp takla atıyor bu içerdeki erkekle eş tutmasına engel mi?
    not 2 : dişi erkekten az daha büyük kalıpta.
    AYRICA;
    ERKEKLE KAVGA ETMİYORLAR ERKEK İLGİLENİYOR AMA DİŞİ ŞİMDİLİK İLGİSİZ NE KADAR SÜREDE EŞ TUTARLAR (değiştirme durumu için soruyorum).Teşekkürler

#5 Duranettin ERAYDIN, 14 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 14 Aralık 2013
  6. Mana
    Gizli

Mana Guest

maşallah çok şekerler

7. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    eski dişi sürekli kabarık ve hasta olduğundan yeni dişi büyük erkeğin dikkatini çekmiştir. ve dişi de ona karşılık veriyordur o yüzden kafesin tepesindedir. bide kafese alışma süresi var tabi.

dişinin iri olmasında problem yok erkek çok iri dişi küçük olursa problem oluşuyormuş.

8. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Harbiden büyük erkek hepsinin babası gibi tavırlar felan. Yeşil artık fazla hastalanmıyor ama yinede biraz yoruyor erkeği nazlı. Onunda gözü dışarda tabi. Kafeslerin birbiri görmesinde sakınca varmı?

9. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    bi müddet görmesin bence dişi erkeğe alışana kadar ;) bu arada büyük erkeği çok beğeniyorum senin mavi spangle olan ;)

10. Mana
    Gizli

Mana Guest

Hadi ya :( benim dişi minnacık pakistan kuşu erkekse büyük ondan yani iri ona göre bayağı sıkıntı olur demek :(

11. Yeliz KOCAGÜN

Beğenileri:
    0
    maşallah kısa sürede alışırlar inşallah birbirlerine ;)

12. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

belki o arkadaş o renkleri seviyor olabilir bence de güzel bir seçim benım de hoşuma giti.

13. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    evet sıkıntılı olurmuş çiftleşmede. dişinin erkeği taşıyacak boyutta olmaı gerekiyormuş.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:29 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

cem. bence yazmışım zaten ve erkeğin rengine uygun bir öneride bulunmuşum bana değil konu sahibine yorum yaparsan daha sağlıklı bir iletişim olur.
    saygılar.

14. Mana
    Gizli

Mana Guest

Dişi küçük :( ona eş bulcam diye 3 erkek aldım ama hiçbiriyle eş olmadı en son aldığımla oldu çokta gariban duruyor dişi nasıl ayırayım :(

15. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

bende 2 sinizde yazdım ;) kardeşim.

16. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Büyük mavi spangle hiç hastalanmadı maşallah. Kendine çok iyi bakıyor. Yeni vitaminli su koyarken daha su elimdeyken içiyor. Kalamar,gaga taşı iyot taşı ne varsa hepsinden yiyor. Tüyleride kadife gibi yumuşak ve çok sıkı hiç kabardığını görmedim. Maşallah. Çiftleşmeyede çok istekli ama dişimiz nazlı.

17. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    ayırmayın eş oldularsa :) bakarsınız istisna olur :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:13 -->-> Daha önceki mesaj 18:12 --

işte 2simizde değil :D konu sahibine yorum yap

18. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Mesajlarınız için teşekkür ederim.

19. nilya emin

nilya emin New Member

Beğenileri:
    0
    erkek cok güzel maşallah

20. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

sağol teşekküler