Karadeniz Pet

Yakışıklının yeni arkadaşıyla ilk anları

• Konbuyu başlatan Duranettin ERAYDIN
  • Başlangıç tarihi
D

Duranettin ERAYDIN

Guest
MUTLUYUZ
[YOUTUBE]ZzoeZlq1beM&feature=youtu.be[/YOUTUBE]
vh4q6.jpg

vh4sm.jpg

vh4tx.jpg

...................................................................................................
Bu da pencere manzaramdır:
vh4ns.jpg

maşallah ama bana göre yanlış bir seçim olmuş dişinin rengi. parçalı sarı yerine yerli bir spangle daha iyi olurdu ama önemli olan oğlunuzun anlaşması bol yavrular almanız dileğiyle

Normalde kuşlar çok eski deseydiniz, dişide yumurta mı var derdim :)

......................................

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:45 -->-> Daha önceki mesaj 23:25 --

BUGÜN 2. GÜNÜ EVDE DEĞİLKEN SÜREKLİ TELİN YÜZÜNDE GEZİNİYORMUŞ YARASA GİBİ.
TÜNEKTE FAZLA DURMUYORMUŞ TELLERE TIRMANIP TAKLA ATIYORMUŞ.
BEN DE KAFES TELLERİNE TIRMANIP TAKLALAR ARTTIĞINA ŞAHİT OLDUM NORMALMİDİR?
not: üst taraflarında 1 çiftim daha var üstteki çiftin erkekği çok ötüyor bu dişide o tarafın tellerine çıkıp takla atıyor bu içerdeki erkekle eş tutmasına engel mi?
not 2 : dişi erkekten az daha büyük kalıpta.
AYRICA;
ERKEKLE KAVGA ETMİYORLAR ERKEK İLGİLENİYOR AMA DİŞİ ŞİMDİLİK İLGİSİZ NE KADAR SÜREDE EŞ TUTARLAR (değiştirme durumu için soruyorum).Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
eski dişi sürekli kabarık ve hasta olduğundan yeni dişi büyük erkeğin dikkatini çekmiştir. ve dişi de ona karşılık veriyordur o yüzden kafesin tepesindedir. bide kafese alışma süresi var tabi.

dişinin iri olmasında problem yok erkek çok iri dişi küçük olursa problem oluşuyormuş.

eski dişi sürekli kabarık ve hasta olduğundan yeni dişi büyük erkeğin dikkatini çekmiştir. ve dişi de ona karşılık veriyordur o yüzden kafesin tepesindedir. bide kafese alışma süresi var tabi.

dişinin iri olmasında problem yok erkek çok iri dişi küçük olursa problem oluşuyormuş.

Harbiden büyük erkek hepsinin babası gibi tavırlar felan. Yeşil artık fazla hastalanmıyor ama yinede biraz yoruyor erkeği nazlı. Onunda gözü dışarda tabi. Kafeslerin birbiri görmesinde sakınca varmı?

Harbiden büyük erkek hepsinin babası gibi tavırlar felan. Yeşil artık fazla hastalanmıyor ama yinede biraz yoruyor erkeği nazlı. Onunda gözü dışarda tabi. Kafeslerin birbiri görmesinde sakınca varmı?

bi müddet görmesin bence dişi erkeğe alışana kadar ;) bu arada büyük erkeği çok beğeniyorum senin mavi spangle olan ;)

Hadi ya :( benim dişi minnacık pakistan kuşu erkekse büyük ondan yani iri ona göre bayağı sıkıntı olur demek :(

maşallah kısa sürede alışırlar inşallah birbirlerine ;)

maşallah ama bana göre yanlış bir seçim olmuş dişinin rengi. parçalı sarı yerine yerli bir spangle daha iyi olurdu ama önemli olan oğlunuzun anlaşması bol yavrular almanız dileğiyle

belki o arkadaş o renkleri seviyor olabilir bence de güzel bir seçim benım de hoşuma giti.

Hadi ya :( benim dişi minnacık pakistan kuşu erkekse büyük ondan yani iri ona göre bayağı sıkıntı olur demek :(

evet sıkıntılı olurmuş çiftleşmede. dişinin erkeği taşıyacak boyutta olmaı gerekiyormuş.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:29 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

belki o arkadaş o renkleri seviyor olabilir bence de güzel bir seçim benım de hoşuma giti.

cem. bence yazmışım zaten ve erkeğin rengine uygun bir öneride bulunmuşum bana değil konu sahibine yorum yaparsan daha sağlıklı bir iletişim olur.
saygılar.

evet sıkıntılı olurmuş çiftleşmede. dişinin erkeği taşıyacak boyutta olmaı gerekiyormuş.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:29 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

cem. bence yazmışım zaten ve erkeğin rengine uygun bir öneride bulunmuşum bana değil konu sahibine yorum yaparsan daha sağlıklı bir iletişim olur.
saygılar.

bende 2 sinizde yazdım ;) kardeşim.

bi müddet görmesin bence dişi erkeğe alışana kadar ;) bu arada büyük erkeği çok beğeniyorum senin mavi spangle olan ;)

Büyük mavi spangle hiç hastalanmadı maşallah. Kendine çok iyi bakıyor. Yeni vitaminli su koyarken daha su elimdeyken içiyor. Kalamar,gaga taşı iyot taşı ne varsa hepsinden yiyor. Tüyleride kadife gibi yumuşak ve çok sıkı hiç kabardığını görmedim. Maşallah. Çiftleşmeyede çok istekli ama dişimiz nazlı.

Dişi küçük :( ona eş bulcam diye 3 erkek aldım ama hiçbiriyle eş olmadı en son aldığımla oldu çokta gariban duruyor dişi nasıl ayırayım :(

ayırmayın eş oldularsa :) bakarsınız istisna olur :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:13 -->-> Daha önceki mesaj 18:12 --

bende 2 sinizde yazdım ;) kardeşim.

işte 2simizde değil :D konu sahibine yorum yap