Karadeniz Pet

Yakışıklıya dişi

Resul45ali

Yeni Üye
Herkese iyi pazarlar.
Biraz önce 3 aylık mavi çekik parçalı erkek mubişime dişi mubiş aldım. 3 aylık fln dedi aldığım üretici. Sizce nasıl. Dişimi , yaşı dediği gibimi. Ayrıca benim erkekten iri duruyor bi sakınca olurmu ileride.( şuan gayet iyi anlaşıyolar, tabi dişi yeni geldiğindende olabilir)
YrMJ2A.jpg

Levent abinin dedigi gibi ön kisimda bulunan ise o erkek.

Dönmesi nekadarı bulur. Kesin olduğunda degiştirmek istiyirum. Kesin erkekse diğerini geri veririm. Bu baya bi hoşuma gitti çünkü

Yapılan yorumlara katılıyorum. Bana göre de kuşunuz erkek.

Dönmesi nekadarı bulur. Kesin olduğunda degiştirmek istiyirum. Kesin erkekse diğerini geri veririm. Bu baya bi hoşuma gitti çünkü

evet erkek ceresi tek reng ancak yavru disilerde burun deliklerinin etrafi beyaz oluyor ancak yavru erekeklerde cereleri tek renk oluyor senikide tek renk yeni bureng giddikce mavilesecek 3 4 aylik olunca anlasilir

Son düzenleme:
Levent abi diğeriyle bu aynı yaşta ama baya bi fark var bu baya iri ona göre, ve diğeri 1 haftada bi parmagımı uzattıgimda cıkmasını biliyo tünek gibi. Bu yeni aldığım daha bi hoşuma gitti omzuma bile geliyo. Arkadaşın çiftlerinide aldım. Erkek olanı omza geliyo . ondan öğrendi kendi geliyo :)
jVLnOG.jpg