Karadeniz Pet

Yaklaşık iki aydır ishal

Sedat TELLI

Paylaşımcı Üye
Hayırlı akşamlar benim bi akrabada muhabbet kuşu var yaklaşık iki aydır ishalmiş bana yeni söyledi petshopa götürmüş avidiare diye bi ilaç vermiş bunu kullandıktan sonra kuş ayakta durmakta zorlanıyor diyo bu durumu düzeltmwk için neler yapmalıyoz?

Casper_VIA_V9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:21 -->-> Daha önceki mesaj 22:02 --

+++++++++++

geçmiş olsun sedat. yem olarak sade aspür versin. mama veriyorsa kessin belli bir süre. ishalden halsiz kalmıştır. aspür yağlı tohum daha çabuk toparlar

Odam kışın biraz soğuktu fıstıkta ishal olmuştu 1 hafta düzeliyordu 1 hafta tekrar bozuyordu böyle böyle 2 ay geçirdik. Avidiare ilk başta çözdü ama tam işe yaramadı neo terramycin verdi veterner, hemen düzeldi. 1-2 gün Sonrada eve geçince 1 ay boyunca ishali tekrarlamadı.

en temel ve doğal çözümü sıcaklığı 26 derece civarında tutmlaısınız sorun ilaçsız düzelecektir

Sera Diropur

C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı akşamlar benim bi akrabada muhabbet kuşu var yaklaşık iki aydır ishalmiş bana yeni söyledi petshopa götürmüş avidiare diye bi ilaç vermiş bunu kullandıktan sonra kuş ayakta durmakta zorlanıyor diyo bu durumu düzeltmwk için neler yapmalıyoz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:21 -->-> Daha önceki mesaj 22:02 --

+++++++++++

Asiri su icmesi varsa bobrek rahatsizligi olabilir iki aya gecmesi lazimdi normal ishalin.

Geri